News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

[Q]Kilka pytan :)

Started by abszorbufka, January 24, 2013, 12:30:59 PM

Previous topic - Next topic

abszorbufka

Witam jestem nowym uzytkownikiem simple machines i chce przerobic troche script :) a mianowicie : Chce aby po kliknieciu guziku : Odpowiedz w temacie nie mozna było ustawiac ikonki a wiec tak zwane "Message icon" oraz tematu odpowiedzi, 2. Chce zmienic nazwe z : "x Wiadomości x Wątków" na Np : xx tematów xx odpowiedzi .3. Usunąć cape przy pisaniu postow oraz tak zwane dodawanie ikonki tematu :)  licze na pomoc (gdzie mam szukac co mam zniec w jakich plikach itd ) Mam script od wczoraj i nie mam zbytnio czasu szukac :(

impreza

katalog - language - plik index.polish.php - ikonki to w displey.template.php trzeba usunąć ich kod - w tym że to będzie problematycne przez tabele
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

abszorbufka

Dziekuje Za pomoc lecz chce jeszcze usunąć tan subject a wiec temat odopwiedzi ? xD bo jak np ktoś wpisze : w temacie odp " Ch** ci w dupe" to gdy wejdziesz na index.php to bd wyświetlać sie zamiast nazwy tematu : "Ch** ci w dupe" jak to usunąć i jaka to jest tabela w msql ?

impreza

Plik displey. php także w bazie danych to już jest powiązane z czymś innym i usunięć za wiele.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Adrek

Jak już piszesz nazwy plików to staraj się zachować poprawną pisownię...
Display.template.php lub Display.php (bo z twojej odpowiedzi nie wiadomo o co chodzi...)


Poza tym, dodaj słowo w liście słów cenzurowanych i nie ma się czym martwić. Dodatkowo chyba istnieje modyfikacja która usunie możliwość zmiany tytułu wiadomości w odpowiedziach => Disable Subject Change
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one

impreza

Ja bym poszedł inną drogą - a mianowicie z displey skasować linię wyświetlające tytuł odpowiedzi - wtedy forum nawet staje się czytelniejsze jak nie ma co post to tego samego tytułu a od razu okno posta. Testowałem własnie to niedawno.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

abszorbufka

A JAK ZAISNTALOWAC TO DISEBLE ... Na najnowszej wersjii ? :O a ty impreza jak usunąłeś to jaka linijka i co musiales zrobic w sql

impreza

w sql nic - tylko wycinka z pliku kodu co wyświetla temat - i tak nie był widoczny dla innych co by tam nie wpisali
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

abszorbufka

Prosze o podanie linijki :( bo ja szukam i szukam i nie moge znalesc chce zeby w Subject : był tylka prawidzia nazwa tematu (ktorej nie mozna zmienic) oraz bez tego : Re: .

Advertisement: