Greška kod linka prilikom menjanja imena korisniku.

Started by .NoName., January 27, 2013, 06:12:23 AM

Previous topic - Next topic

.NoName.

E ovako. Promenio sam jednom članu ime iz tajneko u tajnekoooo.
Sve je uredu sa tim članom, bez problema koristi forum, ali kad neko klikne na njegov profil, izbacuje grešku kao da je član ne postojeći.
Predpostavljam da je greška kod moda, Pretty Url jer u linku i dalje stoji www.mojsajt.com/forum/members/tajneko umesto www.mojsajt.com/forum/members/tajnekooooo

Gledao sam u tabelama korisnika, sa njim je sve uredu i stoji novo ime, ali link hebe.
Ima li ko kakvu ideju?

.NoName.

E ovako, pošto sam ja majmun i nisam mogao čekati pol sata na odgovor na pitanje.
Deinstalirao sam Pretty Url i sve je bilo po defaultu. Dobro.
Ali sad sam ga ponovo instalirao i on više nema efekta, članovi su i dalje poređani po brojevima, a kad se otvori nova tema, link je isti kao i na ovom forumu umesto da bude ...forum/ime-neke-tema  >:(

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

.NoName.

Šta ja znam, nisam ga dirao, a nzm po čemu da prepoznam ako nije uredu...

Dzonny

Jesi aktivirao modul i podesio ga kako treba? Verovatno .htaccess pravi problem, pogledaj imaš li nešto u njemu, i prikači ga ovde...

.NoName.

Quote from: Dzonny on January 28, 2013, 09:21:23 AM
Jesi aktivirao modul i podesio ga kako treba? Verovatno .htaccess pravi problem, pogledaj imaš li nešto u njemu, i prikači ga ovde...

Upravo dođoh da vam se pohvalim na mom pametnom mozgu koji se nije setio da aktivira mod.
Jbga, poslednje vreme sam totalno dezorientisan i pogubljen pa se gubim malo.
Izvinjavam se na uzbuni. Hvala na pokušaju pomoći.

Advertisement: