SMF-Svijet mocno, jednostavno a BESPLATNO

Started by |BC|Shady, February 02, 2013, 06:14:45 AM

Previous topic - Next topic

|BC|Shady


hxxp:smf-svijet.com/ [nonactive]

http://smf-svijet.com/
SMF-Svijet je globalan forum koji tematski  obuhvata skoro sve oblasti SimpleMachinesForuma. Iako mlad forum, borimo se sa tim da uspe i pokažemo  njegovu svetlost. Forum je nastao 02, februara 2013 godine i otvoren u 20:00oo.Glavna ideja, na kojoj se zasniva SMF-Svijet Forum je brza razmena masovnog znanja i iskustava širom regiona u vezi SMF-a na balkanskom jeziku. SMF-Svijet svojim članovima pruža mogućnost da traže i dobiju pomoć, da diskutuju o širokom spektru tema, od  tutorijala za sve vrste SMF-a, preko tema, editovanja, do najmanje sitnice koja obuhvata SimpleMachinesForum.

Dodjite na forum, registrujte se.hxxp:smf-svijet.com/ [nonactive] Potražite pomoć, pomognite nekom, diskutujte o raznim temama. Forum poseduje isključivo SMF oblast za razliku od drugih balkanskim SMF foruma.
Forum je isključivo napravljen za komuniciranje, dopisivanje i pomaganje.
hxxp:smf-svijet.com/ [nonactive]

Registrujte se, učinite našu zajednicu većom, a Vašim prisustvom i postovima većim, popularnijim i bogatijim. Biće nam drago da i Vi postanite zajednice SMF-Svijeta i oktrijete SVE tajne, mogućnosti i opcije SimpleMachinesForuma.

Forum mozete posetiti na klikom na hxxp:smf-svijet.com/ [nonactive]
Moćno, besplatno a ipak BESPLATNO!!![/i]

Dzonny

QuoteMoćno, besplatno a ipak BESPLATNO!!
Aham, da nije i...besplatno?

Elem, nikad neću razumeti čemu ovi tajmeri do otvaranja foruma, tačno vreme otvaranja i predstavljanje takvih projekata kada niko ne može da ih vidi?!

Elem2, ajde da ne brišem temu mada bih trebao, ako ne otvorite forum večeras brišem.

.NoName.


Misa95

Hmm... Zar SMF 2.1 Aplha nije zabranjen za upotrebu jos uvek posto je i dalje Alpha verzija? Inace, ovo je link foruma: http://www.smf-svijet.com/index.php Samo se doda index.php.

Branko.

Verzija je javno publikovana kao takva i niko ne ograničava njenu normalnu upotrebu. Inače stranicu mi nije učitalo tako da od gledanja nema ništa, a živo me zanimalo šta si to napravio. Dobro ti je rekao @NoName123, оvo ti je obična reklama.
Zatvoreni forumi, bez podataka koje smo precizirali pravilima po meni su za kantu. Da ne bude da sam dežurna babaroga, ja je neću brisati.  :-X
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

mafica .pwn

Forum sada radi, bar meni a i većini pa bi trebala i vama.
Jako je dobar forum, još sitnice i bit će odličan.

Zapadni Balkan SA:MP


Branko.

Evo i ja sam pogledao, par minuta je brzo učitavao a sad dosta sporije. Pogledajte malo zašto vam je na indeksu foruma upaljen jezičak forum a kad se ide unutar kategorija i foruma uključi se jezičak početna.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

amarextreme


Dzonny

1. Title stranice
2. Favicon - može to i bolje od kopiranja smf-ovog.
3. Pošto u domenu imate "SMF" na vašoj stranici mora postojati obaveštenje da niste ni u kakvoj vezi, niste sponzorisani ili pokrenuti od strane zvaničnog SMF foruma i organizacije, kako ne biste imali pravnih problema kao balkan-smf. Naravno obaveštenje mora biti na engleskom, vidljivo na svakoj stranici (najbolje možda u footeru).
4. Dizajn nešto posebno i ne mogu da komentarišem pošto je default 2.1 tema, uz min modifikovanja. Module verovatno nemate pošto nisu ni pravljeni još za 2.1 verziju...
5. Ne znam zašto, ali u svakoj temi/forumu vidim broj 1 ispod linktree-a, kao na slici u prilogu.

Misa95

Dzonny, za ovo pod 5. Ja bih rekao da je to broj strana u temi?

NaneK


Skipper.

Prosek godina kod prijavljenih moderatora 14 godina a svi imaju bogati iskustvo :D
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

|BC|Shady

Quote from: Skipper. on February 03, 2013, 10:05:18 AM
Prosek godina kod prijavljenih moderatora 14 godina a svi imaju bogati iskustvo :D

hahha, dobro me nasmeja :D

Prisluskivaci

spijunske kamere vrhunski izbor sa ozbiljnim karakteristikama

Dzonny


GigaWatt

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"A 500 error loosely translates to the webserver saying, "WTF?"..."

Masterd


Advertisement: