News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Nece mi instalirati mod

Started by Painous, February 08, 2013, 03:13:17 PM

Previous topic - Next topic

Painous

Evo ovako pogledao sam ovaj mod za awardse http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=475
Moja verzija foruma je 2.0.4 tako da nisam mogao odmah da instaliram mod nego sam emulirao verziju na poslednju koju odgovara modu tj u ovom slucaju na 2.0.1.Kada sam pristupio instalaciji ovog moda,javjenja mi je greska no ja sam je ipak instalirao,ali kad otidem na neciji profil da stavim ne mogu ni jedan awards da stavim.Znaci ustvari mod nije instaliran kako treba.
Da li bi mogao neko da mi pomogne oko ovoga?

Dzonny

Naravno.

Kada ti je pojavi upozorenje da je pronadjena greška u toku instalacije - ne nastavljaš sa instalacijom. Prosto i jednostavno.

Sada ako znaš na kojim fajlovima je bila greška onda uzmi i ručno pregledaj te fajlove i izmeni kod prema uputstvima iz parse-a tog modula. Ako ne znaš onda moraš krenuti sa deinstalacijom moda, i prilikom deinstalacije bi trebala da ti bude opet prikazana greška kao pri instalaciji. Onda zapamti koji su ti fajlovi prikazani i prekini deinstalaciju, dakle ostavi mod instaliran (nemoj potvrditi nastavak deinstalacije) i onda pogledaj parse, te ručno izmeni kodove u fajlovima koji su problematični.

Advertisement: