News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

View Single Category a oddzielny szablon dla kategorii?

Started by Pacyfista, February 09, 2013, 10:00:07 AM

Previous topic - Next topic

Pacyfista

Witam,

Mam zainstalowane na forum View Single Category. Jest taka możliwość aby po przejściu do kategorii za pomocą linku wyświetlał się inny szablon? Teraz działa to tak, że szablon zmienia się wraz z przejściem do działu kategorii z innym szablonem.
Na forum angielskiego supportu ktoś się kiedyś z tym męczył, ale nie potrafił tego zrobić, a to było w 2010r. więc może coś się zmieniło w tej sprawie. 

Bardzo zależy mi na tym aby to działało, gdyż w innym przypadku cała koncepcja forum pada.

BTW: Zabezpieczenie przed botami w postaci kodów captcha jest bardzo denerwujące, za cholerę nie da się tego odczytać.

Pozdrawiam
Pacyfista

Adrek

Quote from: Pacyfista on February 09, 2013, 10:00:07 AM
Jest taka możliwość aby po przejściu do kategorii za pomocą linku wyświetlał się inny szablon? Teraz działa to tak, że szablon zmienia się wraz z przejściem do działu kategorii z innym szablonem.
Jak dla mnie to obie sytuacje opisują dokładnie to samo.

Quote from: Pacyfista on February 09, 2013, 10:00:07 AM
Na forum angielskiego supportu ktoś się kiedyś z tym męczył, ale nie potrafił tego zrobić, a to było w 2010r. więc może coś się zmieniło w tej sprawie. 
Gdzie?

Quote from: Pacyfista on February 09, 2013, 10:00:07 AM
BTW: Zabezpieczenie przed botami w postaci kodów captcha jest bardzo denerwujące, za cholerę nie da się tego odczytać.
Za 9 postów zniknie :)
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one

Pacyfista


impreza

Wszystko się da ale nie ma do to długiej perspektywie sensu z tym szablonem - pojawią się problemy z modami potem.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Advertisement: