قابل نمایش بودن ارسالهای یک شخص فقط برای خود او و مدیر آن برد

Started by mehrtadbir, March 30, 2013, 11:00:04 AM

Previous topic - Next topic

mehrtadbir

سلام

آیا راهی وجود دارد که یک کاربر چنانچه در یک برد مشخص ، ارسالی را انجام داد آن ارسال فقط برای کاربر ارسال کننده و مدیر ان برد قابل نمایش باشد و کاربران دیگر قادر به مشاهده ارسالهای دیگران نباشند.

تالار گفتگوی تخصصی متا    دفتر تلفن مشاغل   سامانه پیام کوتاه ویژه اعضای دفتر تلفن مشاغل     شبکه تجارت الکترونیک البرز

Mr. Pedram

سلام
بله. در صورتی که سطح دسترسی و گروه کاربری جدیدی برای کاربر مشخص کنید.
برای مثال گروه کاربری به نام پرمیوم ایجاد کردید، کاربر مورد نظر رو در این گروه قرار بدید و یک انجمن به نام پرمیوم ایجاد کنید، سطح دسترسی رو طوری تعیین کنید که فقط کاربران گروه پرمیوم در آن بتوانند ارسال داشته باشند و آن را مشاهده کنند.
My Modifications:
» Loading For SMF
» Buddies Block
» Redirect Links
» Birthdate On Registration
» PM Warning
» Instagram
» Add Table,Td,Tr Button
» Search Topic & Board Button
Browse All...

mehrtadbir

با درود بیکران

مطابق فرمایش شما سایر کاربرانی که به گروه کاربری پریمیوم اضافه می شوند امکان مشاهده ارسالهای سایر اعضای این گروه کاربری را دارند
بنده دنبال شرایطی مانند هلپ دسک هستم
البته از مد هلپ دسک نمی خواهم استفاده کنم زیرا مدتها از آن استفاده کردم و برای منظور بنده نیز مناسب نیست.

بیشتر به حالت تایید نشده ارسالهای فکر کرده بودم که با مقصود دریافت راهنمایی از شما عزیزان برای راهی بهتر این تاپیک را ایجاد کردم
ممنون خواهم بود اگر مد یا راهی می شناسی بفرمایید

با تشکر
تالار گفتگوی تخصصی متا    دفتر تلفن مشاغل   سامانه پیام کوتاه ویژه اعضای دفتر تلفن مشاغل     شبکه تجارت الکترونیک البرز

Mr. Pedram

تا جایی که من اطلاع دارم مدی برای این کار وجود نداره که دقیقاً همین ویژگی رو داشته باشه اما اس ام اف 2 سطح دسترسی پیشرفته ای داره که میشه باهاش کارهای زیادی رو انجام داد.
منظور من از پرمیوم یک گروه کاربری همگانی نبود، به این منظور بود که شما برای هر کاربر باید یک گروه کاربری ایجاد کنید که البته با توضیح بیشتر و مثال هلپ دسک متوجه شدم که این کار بسیار سخت خواهد بود که برای هر کاربر یک گروه کاربری و انجمن مشخص ایجاد بشه.

اگر دقیق بدونم که چه کاری قراره انجام بدید شاید بتونم بیشتر کمک تون کنم

منظورتون از مد هلپ دسک  این مد بود؟
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2491

شاید بشه با کمی تغییر به هدف شما نزدیک ترش کرد
My Modifications:
» Loading For SMF
» Buddies Block
» Redirect Links
» PM Warning
» Instagram
» Add Table,Td,Tr Button
Browse All...

mehrtadbir

با تجدید احترام

بله حدود دو سال کاربر این مد بودم و تقریبا به تاثیرات آن بر روی سیستم کاملا آشنا هستم

غیر از آن در حال حاضر سیستم whmcs هم داریم و فعال است
اما هم محیط کاربری متفاوتی دارد و هم نیازمند ثبت نام جدا گانه است

مد نظر بنده این است که یک برد برای کاری شبیه پیشنهادات یا پیگیری خواسته یک کاربر داشته باشم
و هر کاربری که مایل بود موضوع خود را مطرح کند و فقط مدیر یا مدیران برد بتوانند موضوع او را جواب دهند

برای پیشنهادات گاهی به دلیل وجود مسائلی ضروریست با یک کاربر ارتباط گرفت تا خواسته یا پیشنهاد او را کامل حلاجی کرد.

Mr. Pedram

بسیار خب، پس اگر درست متوجه شده باشم، شما میخواید که در یک برد مشخص، کاربران برای سوالات یا پیشنهادات خود یک تاپیک ایجاد کنند که فقط خود کاربر ایجاد کننده و مدیران توانایی دیدن اون تاپیک و ارسال پاسخ رو داشته باشند. من چندین مد رو معرفی میکنم:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2474
ایجاد سطح دسترسی برای تاپیک ها

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3626
تاپیک های خصوصی

ایجاد سطح دسترسی خواندن تاپیک ها
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=231

که من فکر میکنم اولین مد برای هدف شما ایده آل باشه.

بر فرض مثال یک انجمن به نام پیشنهادات ایجاد کنید، و از این مد استفاده کنید تا سطح دسترسی رو برای تاپیک ها تعیین کنید.
همونطور که سازنده مد در توضیحات نوشته شما توانایی این رو دارید که سطح دسترسی رو طوری تعیین کنید که فقط کاربر ایجاد کننده به تاپیک دسترسی داشته باشه.

موفق باشید
My Modifications:
» Loading For SMF
» Buddies Block
» Redirect Links
» PM Warning
» Instagram
» Add Table,Td,Tr Button
Browse All...

Advertisement: