News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Μεταφορα απο phpbb3 σε SMF

Started by africatwin, March 31, 2013, 12:43:02 PM

Previous topic - Next topic

agridoc

Περιμένω αναφορά για να δω τι θα γίνει μετά το upgrade σε 2.04.
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

Πάνο

Μου έδωσες την ιδέα να το δωκιμάσω σε 1.x αφού υπάρχει mod για αυτήν. Αυτό και μόνο έφτασε!
Το upgrade δούλεψε χωρίς πρόβλημα! Μοιάζει όλα να δουλεύουν τέλεια. Ένα backup της phpBB έχω κρατήσει. Για κάθε ενδεχόμενο!

Είδα την απάντηση σου και στο αγγλικό θέμα. Αυτό που λέει ο τύπος δεν στέκη: Το convertor σε αυτό το θέμα/μύνημα ΔΕΝ είναι για την 1.x. Μπορεί παλιά να ήταν. Αυτή τη στιγμή υπάρχει στα attachments το mod login fix για την smf 1 και το convertor για την 2. Έτσι το έχω καταλάβει εγώ.
Άσπρη είναι η άρια φιλή, η σιωπή, τα λευκά κελία, το ψήχος, το χιόνι, οι άσπρες μπλούζες των γιατρών, τα νεκροσέντονα, η ηρωίνη. Αυτά λίγο για την αποκατάσταση του μαύρου...

agridoc

Εφ' όσον δούλεψε και το upgrade όλα εντάξει. Εχω επισημάνει ν' ασχοληθεί κάποιος με το phpBB3_Login_Fix για την έκδοση 2.0x.
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

Advertisement: