News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Menu Button Manager mod

Started by Branko., April 07, 2013, 11:27:42 AM

Previous topic - Next topic

Branko.

Zahvaljujući uvaženom članu SMF tima Kays-u uskoro ćemo imati priliku da koristimo Menu Button Manager mod koji će riješiti pitanje dodavanja, uređivanja i premještanja meni dugmića na forumu. Opšte govoreći ovaj izuzetan mod će obuhvatiti funkcije sledećih modova:
Menu Editor Lite
Menu Icons
Menu Order
Pomenuta tri moda će, shodno tome, biti nekompatibilni s njim i treba ih prije instalacije ovog mod-a deinstalirati. Kompatibilnost s portalom još nije provjerena. Mod je za sada u jednoj od mnogih beta verzija. Pogledao sam ga nakratko, izgleda identično i ima iste funkcije kao i dio admin panela u kome se kreiraju kategorije, forumi i potforumi. Postoji veliki izbor ikonica za pridruživanje. Posao oko custom dugmića će umnogome biti olakšan utilitijem language strings u vezi sa $txt strings
Izgleda da je "odzvonilo" pitanjima tipa: "kako da dodam meni dugme", "kako da preimenujem dugme", "kako da dodam putanju ", "kako da premjestim dugme" itd.
Ovo je testirano za smf default temu tako da će, po mom mišljenju, prva public verzija izaći čim se riješi osnovna kompatibilnost sa custom temama.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Branko.

Urađena je još jedna beta verzija. Postignuta kompatibilnost sa portalima sa manjim izuzecima, automatska implementacija non-default dugmića (od drugih modifikacija).
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Advertisement: