News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

سوال.محدود کردن کاربر برای ورود به انجمن

Started by omidmavi1986, May 20, 2013, 06:52:20 AM

Previous topic - Next topic

omidmavi1986

تو انجمن های ساخته شده یا زیر مجموعه چه طور میشه دسترسی رو جوری محدود کرد که کاربر عادی اسم انجمن یا زیر مجموعه رو بتونه ببینه اما اگه جزو یه گروه خاص که واسش درنظر گریفتیم نباشه نتونه داخلش بره...

Mr. Pedram

My Modifications:
» Loading For SMF
» Buddies Block
» Redirect Links
» Birthdate On Registration
» PM Warning
» Instagram
» Add Table,Td,Tr Button
» Search Topic & Board Button
Browse All...

mrtarkhan

هر پرسش خردمند، نيمي از پاسخ را در خود دارد.((سليمان ابن گاويرول))

omidmavi1986

سلام
این بسته اصلا نشد دانلود کنم اگه داری میزاری واسم
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2309
view_enter_board_permission
---------------------------------------------
بسته allow_deny1.0.tar.gz نصب شد ولی کلا مخفی میکنه یک انجمن انتخابی رو اونهایی که کاربر عادی گزاشتم نمیتونن اسم انجمن رو ببینن.
----------------------------------------------------
بسته passwdBoard.واسه نصب دوتا اختار میده که دستی میخوام درست کنم یکیش واسه جستجو میزنم اصلا تو فایلم نیست
-----------------------------------------------------------------
بسته view_only_boards_1.2c.zip هم یک اختار میده که دستی میزارم تو فایل ولی بازم اختار میده
--------------------------------------------------------------------------
فایل هامو لطف میکنی جایگزین کنی
---------------
یه مدی باشه که یک انجمن مثلا موبایل رو تو بین انجمن ها همه کاربر ها بتونن اسم و توضیح انجمن رو ببینن که در مورد چی هست ولی اگه کاربر عادی باشه نتونه وارد بشه مطالب داخلش رو بخونه فقط یک گروه خاص که درست کردم مثلا کاربر ویژه اونا بتونن بیان تو اینجوری میخوام؟ از چه مدی استفاده کنم

فایل های مشکل دار گزاشتم با جاهایی که عوض میشه وقت داشتی یه نگاه بنداز
ممنون

omidmavi1986

دو تا مد سرچ زدم موقع نصب این ها هم اختار میده
ViewAnyTopicPermission
HideBoard_1-1
---------------------
smf 2.0.4  رو نصب کردم
------------------------
کدم یک از مدها اون چیزی که مدنظرم هست بهم میده . یک انجمن  یا زیر مجموعه رو مخفی نکنه اجازه ورود نده مگر کاربریش رو به مثلا ویژه تغیر بدم
-----------------------
دستی زیاد وارد نیستم میشه فایل هایی که لازم دارین واسه تغیر بدم زحمتشو بکشین

mrtarkhan

Quoteیه مدی باشه که یک انجمن مثلا موبایل رو تو بین انجمن ها همه کاربر ها بتونن اسم و توضیح انجمن رو ببینن که در مورد چی هست ولی اگه کاربر عادی باشه نتونه وارد بشه مطالب داخلش رو بخونه فقط یک گروه خاص که درست کردم مثلا کاربر ویژه اونا بتونن بیان تو اینجوری میخوام؟ از چه مدی استفاده کنم
[/font]

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=610

اگه با اولی مشکلی داری دومی رو نصب کن اگه با نصب دستی مشکل داری یه سری به ویکی سایت بزن آموزش نصب دستی هست اما هنوز فرصت نکردم فارسیش کنم.

omidmavi1986

مد رو نصب کردم یه مشکل تو نصب داشت تو یه فایل دستی جایگزین کردم  بعد تو قسمت مدیریت میخوای بری تو مدیریت انحمنها اختار میده
فایلش هم گذاشتم لطفا دستی درستش کنید واسم
---------------------
خطا در ساختار قالب
یک مشکل در بارگزاری فایل /Themes/default/ManageBoards.template.php بوجود آمده است. لطفا قسمت های مختلف را کنترل نموده و مجددا سعی نمایید. - توجه، عبارتهای مربوط به فایل های زبان باید داخل (') قرار بگیرند و درصورتی که میخواهید در میان این عبارات از تابع های دیگری استفاده نمایید قبل از این کاراکتر دو بار علامت اسلش (\) را قرار دهید. برای دیدن سایر خطاهای بوجود آمده در PHP برای این فایل، اینجا را کلیک کنید.

شما همچنین می توانید این صفحه را مجددا بارگذاری کنید و یا از قالب پیشفرض استفاده کنید.

Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in .../Themes/default/ManageBoards.template.php on line 183

174:                   <input type="submit" name="delete" value="', $txt['mboards_delete_cat'], '" onclick="return confirm(\'', $txt['catConfirm'], '\');" class="button_submit" />';
175:    echo '
176:                   <input type="hidden" name="', $context['session_var'], '" value="', $context['session_id'], '" />';
177:
178:    // If this category is empty we don't bother with the next confirmation screen.
179:    if ($context['category']['is_empty'])
180:       echo '
181:                   <input type="hidden" name="empty" value="1" />';
182:

183:    echo '

184:                </div>
185:             </div>
186:             <span class="botsli
187:

mrtarkhan

onclick="return confirm(\'', $txt['catConfirm'], '\');"

با این عوضش

onclick="return confirm(\'', $txt['catConfirm'], '\')"

اگه درست نشد به سازنده بسته بگید.

omidmavi1986

درست شد ممنون
-------------------
این مد دستی واسه 2.0.4 نداره
واسه 2.0.2 هست
تو تنظیمات پیشرفته بزارم رو ورژن 2.0.2 مشکلی پیش نمیاد

mrtarkhan

فک نکنم مشکلی پیش بیاد ولی قبلش بک اپ یادتون نره، البته بازم میگم تا جایی که حضور دهن دارم فک نکنم مشکلی پیش بیاد، چونکه از 2.0.2 تا 2.0.4 زیاد تغییرات جدی رخ نداده و هسته اصلی همون هسته هست، چیزی اضافه و کم نشده. فقط باگ ها و مسائل امنیتی، اگه کدهای اصلی دستکاری می شد خبر می دادن. برای اطلاع بیشتر به قسمت دانلود برید و Changelogs رو دانلود و مطالعه کنید.

Advertisement: