Podwójne Logowanie na forum

Started by Odyseusz, June 17, 2013, 05:47:04 AM

Previous topic - Next topic

Odyseusz

Witam,

Od jakiegoś czasu na moim forum (smf 2.0.4) występuje problem z logowaniem. Można się zalogować na forum dopiero za drugim razem. Za pierwszym razem wyskakuje komunikat, że podane hasło jest błędne (co oczywiście nie jest prawdą). Niestety nie mam pojęcia w jaki sposób naprawić ten błąd.

Uprzejmie proszę o pomoc

Pozdrawiam
Odyseusz.

impreza

Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Odyseusz

Tak, patrząc po logu są komunikaty, że użytkownicy wpisują za 1 razem źle swoje hasło. Niektórzy nawet nie wiedzą, że problem występuje bo zaznaczyli opcje zapamiętania hasła w przeglądarce.

Gdzie może być przyczyna? Który plik forum byłby za to odpowiedzialny? Być może chodzi tu o jakieś parametry zezwoleń danego pliku/folderu?

impreza

Nie to nie zezwolenia moim zdaniem bo 2 raz by nie działał. Miałem tak kiedyś po jakiś modzie nie było coś ostatnio instalowane ?
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Odyseusz

Być może nastąpiło to po instalacji modów. Wgrałem 3 mody:

1. Good Post/Bad Post Mod
2. SMFPacks Shoutbox    1.0.4    
3. Ohara YouTube Embed

Żeby wgrać mody musiałem dać uprawnienia plikom na 777. Później to zmieniłem na 755.

impreza

777 a 755 nic nie zmienia dla ludzi. Ale problem na 100% jest przez moda - pewnie ten 2. Bo one czesto mają podobne problemy.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Odyseusz

Czyli jedynym rozwiązaniem tego problemu będzie odinstalowanie SMFPacks Shoutbox 1.0.4?

Może jest jakiś plik, który odpowiada za logowanie i tam wystarczy coś zmienić.
Ten shoutbox mi się podoba, a nie widziałem moda, który byłby alternatywą.
Może ktoś miałby jakiś pomysł ?

Pozdrawiam

Advertisement: