News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Simpledesk türkçe çeviri hakkında

Started by Özgür, June 20, 2013, 05:44:14 PM

Previous topic - Next topic

Özgür

Simpledesk çevirisi üzerinde çalışan varmı ?
So Long

Antes

Ne yazık ki en son senin bıraktığının üzerine bi çalışma olmadı (simpledesk.net).

Alpay

Bir ara oralardaydık ne oldu artık hiç bilmiyorum ^^

grafitus

Neden bilmiyorum hiç içime sinmedi o proje. Belki de gerekliliği konusunda böyle bir sıkıntı yaşıyorum. Bir forumda neden "ticket" sistemine ihtiyaç duyulsun ki?

Bu nedenle de çevirisinin de vakit kaybı olacağını düşünüyorum, eğer üzerinde çalışmak niyetinde olan varsa. :)

Özgür

Şimdi şöyle, benim mesela sadece webmasterlığını yaptığım bi site var. Site admini, modları vs. bana bu yolla ulaşabilirler. Hem sorunlarınıtakip etme konusunda daha hızlı bir sistem sağlıyor hemde çözülmemiş sorunları inceleyebilmemizi. Aslında ben bir bölüm oluşturup topicsolved'la işi yine çözerim ama o kadar kasmaya değecek birşey değil. Simpledesk. sitesinde çeviri ekibinde bende varmışım sen deyince farkettim  @Antes :D Project tools da mefta olmuş zaten. Niko nerelerde falan hiçbir fikrim yok.

Neyse bakıyım eğer vaktim olursa çeviririm. 
So Long

Antes

Çeviri işleri hep askıda kaldı, ama bi süre sonra tek tek takip etmek benim için çok zor oluyo, bütün çevirdiğim eklentiler eskidi. Çarpabilirsem kendi localhostuma LE'yi kurup çevirileri oradan takip edicem.

grafitus

Quote from: Antes on June 21, 2013, 07:10:14 PM
Çeviri işleri hep askıda kaldı, ama bi süre sonra tek tek takip etmek benim için çok zor oluyo, bütün çevirdiğim eklentiler eskidi. Çarpabilirsem kendi localhostuma LE'yi kurup çevirileri oradan takip edicem.
Biz multi-LE eklentisi yazacaktık @Antes? Unuttuk o işi. :) Neyse SMF2.1'i çıkartalım ona da bakarız. :P

Alpay

Bakarız diyenler çok SMF 'de :D icraat gerekiyor ;)

bangbang

Ben ingilizceden anladığım kadarıyla türkçeye çevirdim bu modu fakat genellikle üyelere görünen kısmını çevirdim, çünkü admin paneli pek de önemli değil üyeler anlasın yeter

Advertisement: