Zatvoren forum (?)

Started by matija28, July 20, 2013, 06:42:45 AM

Previous topic - Next topic

matija28

Forum nam je zatvorenog tipa,medjutim kada se izlogujem i ukucam svoj ili bilo čiji nick od članova u google, pretraživač mi isporuči njegov profil na forumu a tako se mogu čitati i sve poruke ovog člana.Kako ovo da sprečim?

Venera

Da li ovo "forum je zatvorenog tipa" znači da u admin panelu, u mogućnosti i opcije, nisi čekirao opciju "dozvoli gostima da pregledaju forum"?


matija28

... to sam odradio ali sam odčekirao u dozvolama sve što se tiče gostiju,tako da je problem rešen.Panika me uhvatila pa brže bolje zamolih ovde za pomoć smetnuvši s uma da pogledam u Dozvolama Goste.

Venera

Ok, bitno da si rešio. Ja provirivah tamo, vidim sve ok, samo što se ne može registrovati preko FB, to ti nešto ne valja.  ;)

Označi da je tema rešena, zbog ostalih.

:) Z Z

matija28

da,to sa FB integracijom mi ne ide nikako ali koliko sam video moram da te pitam jesi li se ti registrovala pod nickom forumvenerinsan ?

jel to išlo preko FB ili Googla?

Venera

Da, tako se zove nalog na FB, koji je reklama forumu.  ;) Međutim, nije ni posle registracije hteo da mi se otvori forum. Moraš to da središ zbog drugih, a ja sam se regnula čisto da vidim kakav problem imaš.  :)


matija28

Ok

Hvala na predlozima i sve najbolje ti želim . :)

Advertisement: