Account bug

Started by Sonnyka, July 25, 2013, 01:37:31 PM

Previous topic - Next topic

Sonnyka

Imam svoj SMF forum i desava mi se bug sa account-ima. Ne znam kako to da resim, pa sam hteo da se vama obratim. Primer:

~ Napravim account sa nikom "Sasa", logout se, pokusam opet da se ulogujem i izbaci mi "To korisnicko ime ne postoji" .
~ Onda napravim drugi account, uradim sve kao i ovo iznad i zablokira mi ovaj drugi account, a aktivira onaj prvi.


Tako se sve ponavlja i ide u nedogled. Hvala unapred!

Skipper.

Pozdrav.
Možeš li nam reći koju verziju foruma koristiš i imaš li nešto u error logu?
Spisak modifikacija bi takođe bio poželjan.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Sonnyka

Verzija je 2.0.4. Od modifikacija nemam nista instalirano a u error logu nema nista.

Skipper.

Plaćeni ili besplatni host?
Pošto nemaš ništa od modifikacija moja preporuka je da se odradi large upgrade.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Sonnyka

Placen host. Neko malo objasnjenje kako da uradim upgrade? Ne zelim nesto da pokvarim.

Skipper.

Imaš ovde uputstvo.
Ovde je objašnjen prelazak sa SMF 1.1.x na SMF 2.0.x ali nema veze, postupak je isti i za large upgrade.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Advertisement: