News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

[YUB] YUnited Balkan Community - www.yunited-balkan.info

Started by [yub] Lazo, July 25, 2013, 04:42:59 PM

Previous topic - Next topic

Venera

Ja ću da napišem koju, da ne bude da niko neće da ti odgovori, a trud je vredan poštovanja i komentara.

Prvo da te pohvalim što predstavljaš forum i ono što si sam uradio, a ne ono čime se forum bavi ili  čime zarađuje. ;)
Zatim, želim da te pohvalim i za potrebu da budeš drugačiji, to takođe jako cenim, posebno što se na netu (generalno) previše često susrećem sa ljudima koji vape da pokradu tuđe ideje.  :))

Dopadaju mi se tvoja rešenja i generalno, a i "post-kućice". S obzirom da je forum prilično šaren, ovakvo rešenje za kućice se odlično uklopilo u kompoziciju.

Na crnoj traci ispod meni trake ti piše: "Gost i dobrodošao na ...." Pogledaj i ispravi. Ovo "i" nikako ne ide u sklopu rečenice. ;)
Ne znam zašto nema više rastera u backgroundu, baš je lepo izgledalo. Sad su u svim kombinacijama boja backgroundi isti, a vizuelno je mnogo jači kontrast između svetle pozadine i tamno sivog borda. Ranije se sve to nekako slivalo i bilo prijatnije za oko, bar meni.
Ja bih pozadinu citata stavila tek malo svetliju od boje pozadine posta, jer citat je tu da se pozovemo na nečiji post u odgovoru, a ne da on bude dominantan. Kad je mnogo jak u odnosu na post, postaje dominantniji od odgovora na citat koji treba da ima primat u postu.  ;)

Eto... sve u svemu vedro, veselo, mladalački, sa simpatičnim detaljima, a za sitnice koje ne bih tako kao ti, ne zameri, ukusi su različiti,  ja volim da kažem šta mislim, a ti ćeš uraditi po svom jer tako i treba da bude.  ;) :)

Čestitam ti i želim uspešan rad foruma.  :)


[yub] Lazo

Hvala ti za komentar, već sam mislio da ću biti jedini koji piše u ovoj temi.  :(

Ja mislim da nekoga ko ovo i pogleda više interesuje kako forum izgleda i njegova funkcionalnost nego stvarna tematika foruma. Ako ga tematika i interesuje, time bolje. A ja od kako sam počeo da se bavim ovime pokušavam da napravim nešto što će ljude privući time što je drugačije od drugih realizacija. :)

Ovo za "Gost i dobrodošao na ..." sam ispravio, i hvala na prijavi. Uredu je bilo kada je korisnik prijavljen, ali na ovo kada nije sam totalno zaboravio kada sam radio haha.

Što se pozadine tiče, malo eksperimentišem po tom pitanju. Pošto nije isto pregledavanje foruma po danu i naveče moram naći optimalno rešenje za to. Pa ću vjerovatno neko slično rešenje sprovesti ubrzo.
Za citate moram reći da već dugo nešto planiram da uradim sa njima ali nikako da sa papira pređe u kodove jer moram još to dozavrštiti. :)

Molio bih da se uloguješ sa demo računom i pogledaš i profile za korisnike koji su drugačiji od ostalih koji su tu. Pa me i za njih interesuje komentar.

I hvala ti za kritiku, stvarno mi znači. Eto ove greškice ću ispraviti svakako jer sam i ja svjestan njih. :))

Dynamic forum signatures v1.2

Advertisement: