غیب شدن فایل بعد از آپلود

Started by ali[n], September 06, 2013, 01:21:57 PM

Previous topic - Next topic

ali[n]

سلام دوستان
می خواستم نسخه جدیدو نصب کنم اول بک آ‍‍پ گرفتم بعد آپگرید جواب نداد  بک آپ رو برگردوندم. اما یه فایل به نام Subs-Post.php رو که آپلود می کنم بعد چند ثانیه حذف میشه. خیلی عجیبه. به همین خاطر موقع ارسال پست جدید هم این خطا رو میده:

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/sportsci/public_html/forum/Sources/Subs-Post.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/sportsci/public_html/forum/Sources/Post.php on line 113

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
متشکرم :)

mehrtadbir

سلام

آیا مطمئن هستید فایل آپلود شده و بعد از پند ثانیه حذف می شود؟

پرمیژن پوشه خود را چک کنید شاید اصلا آپلود نمی شود

تالار گفتگوی تخصصی متا    دفتر تلفن مشاغل   سامانه پیام کوتاه ویژه اعضای دفتر تلفن مشاغل     شبکه تجارت الکترونیک البرز

ali[n]

آره مطمئنم. تو همون دو سه ثانیه ای که فایلش روی سرور هست دیگه ارسال پست جدید خطا نمی ده. پرمیشن رو هم چک کردم مثل بقیه پوشه ها 755 ه.

mrtarkhan

لطفا با هاستتون تماس بگیرید.
چون اس ام اف آپلود می کنه و در این مشکلی نیست.
هر پرسش خردمند، نيمي از پاسخ را در خود دارد.((سليمان ابن گاويرول))

ali[n]

ممنون
قصد داشتم smf رو به روز کنم که این بلا سرم اومد. دیگه کلا زدم دوباره 2.0.5 نصب کردم. بعد جداول دیتابیس رو تک تک آپلود کردم :-\ این مشکل هم حل شد. ولی مشکل خیلی عجیبی بود
بازم ممنون از راهنمایی دوستان  :)

ali[n]

آقا باز دوباره اومد این مشکل کذایی. واقعا نمی دونم چرا اینطوری میشه
فایل های دیگه رو میشه آپلود کرد ولی
sus-post.php
رو نمیشه
چی کار کنم؟
متشکرم

mehrtadbir

با سلام

بنده از نسخه های 1 اس ام اف تا نسخه فعلی 2.0.5 در هاست های مختلف ، این اسکریپت را نصب کردم و تا به حال چنین مشکلی نداشتم

اما چنانچه از هاست لینوکس استفاده نمی کنید حتما سوئیچ کنید

این لینک را نیز بررسی فرمایید

پاینده باشید
تالار گفتگوی تخصصی متا    دفتر تلفن مشاغل   سامانه پیام کوتاه ویژه اعضای دفتر تلفن مشاغل     شبکه تجارت الکترونیک البرز

ali[n]

سلام
آقا ممنون
منبع مشکل پیدا شد . با پشتیبانی موضوع رو در میون گذاشتم میگه فایلتون رو آنتی ویروس سرور حذف میکنه.
میگه:
Quoteفایل مورد نظر شما در مسیر زیر به دلیل کدینگ ناشناخته ای که در آن به کار رفته است از سرور به دلایل امنیتی حذف خواهد شد
public_html/forum/Sources/Subs-Post.php

گفتم:
Quoteدقیقا مشکل همین جاست. سایر کسانی که سرورهای دیگه استفاده می کنن و CMS شون هم smf هست، چنین مشکلی رو در ارتباط با حذف این فایل ندارن. بعضی از سرورها این مشکل رو دارن که شاید به دلیل امنیت بالای اونهاست. البته در کنار این مزیت این یک عیب محسوب میشه، چرا که این فایل یکی از ضروری ترین فایل های فروم هست.
مطمئنا برای ما امکانپذیر نیست که انجمن رو (بعد از یه چالش که یکی دوماه باهاش روبرو بودیم) تبدیل و یا حذف کنیم. چاره کار چیست؟!!

میگه:
Quoteموضوع انجمن شما نیست ، بلکه موضوع روش coding آن است که در صورتی که فایل شما open source باشید و یا از coding های معتبر مانند IonCube , zend , sourceguardian استفاده نمایید مشکل شما برطرف خواهد شد

منظورش چیه؟ من چی بگم بهش؟ چی کار کنم؟

ممنون :)

mehrtadbir

سلام

شما از سرور بخواهید اطلاعات بد افزاری که بواسطه کدینگ این فایل ، توسط آنتی ویروس سرور شناخته می شود را در اختیار شما بگذارد.
تا در اختیار تیم سازنده قرار گیرد.
بنده از mcafee siteadvisor و avg siteadvisor برای اسکن smf استفاده کرده ام و هیچ مشکلی را مشاهده نکردم .

اگر هم چنین چیزی مصداق داشته باشد ممکن است از این مساله نشات بگیرد که شما smf یا Mod هایی را از سایتهای متفرقه دانلود کرده باشید.

آیا بسته  یا قالبی را از سایتهای متفرقه دانلود کرده اید؟

ali[n]

سلام مجدد
خیلی ممنونم از پیگیری شما
بهشون گفته بودم که راه دیگه ای نداره گفتن که:
Quoteدر صورتی که الزاما نیازی به PHP 5.2 ندارید ، می توانیم سرویس شما را به سرور دیگر که دارای این امکان نیست PHP 5.3 نیز بر روی آن فعال است انتقال دهیم

در حال حاضر هیچ بسته ای روی انجمن نصب نکردم.
شما لطف بفرمایید یکم بیشتر توضیح بدید و دقیقا بگید که من چی بگم بهشون
متشکرم :)

mehrtadbir

با درود دوباره

عرض کردم حتما نام ویروس، را به شما بگویند
اگر ویروسی در کار نباشد قطعا از این بیان نام ویروس ، طفره خواهند رفت
ضمن اینکه شما می توانید از سایتتون بک آپ بگیرید و با استفاده از mcafee siteadvisor ، سایت خودتان را بصورت آفلاین اسکن کنید
و از ادعای هاستتون مطمئن شوید

این صفحه را ببینید
http://wiki.simplemachines.org/smf/Requirements_and_recommendations#Server_Recommendations
همانطور که ملاحظه می فرمایید نیازمندیهای سرور شما برای ورژن 2.0.5 موارد زیر هستند و لطفا به قسمتی که سبز شده عنایت داشته باشید

• Windows, Linux or another Unix based operating system.
  • GNU Aspell 0.50 or higher (with appropriate dictionaries) for spell checking functionality.
  • Apache 2.0.x or above with AcceptPathInfo set to On for queryless URL support.
  • PHP 5.2.0 or higher, with the following set in your php.ini file:

پیروز باشید و مانا

ali[n]

سلام
چشم میگم بهشون
اما یه چیزیو متوجه نشدم. اون گفته سرور جدید  php 5.3 داره. برای smf هم که گفته php5.2 به بالا .خوب اینکه مشکلی ایجاد نمیکنه.
بعد یه سوال دیگه اصلا نسخه php چه ربطی به مشکل من داره؟

mehrtadbir

Quote from: ali[n] on October 07, 2013, 01:54:01 PM

سلام
چشم میگم بهشون
اما یه چیزیو متوجه نشدم. اون گفته سرور جدید  php 5.3 داره. برای smf هم که گفته php5.2 به بالا .خوب اینکه مشکلی ایجاد نمیکنه.
بعد یه سوال دیگه اصلا نسخه php چه ربطی به مشکل من داره؟

صد ها درود بر شما

بعضا اگر بگوییم سرور همچون موجود زنده است سخنی گزاف نیست چرا که عکس العمل های مختلف را شاهد هستیم

شخصا مواردی را درگیر بوده ام به دلیل ارتقا سرور، امکانات برخی اسکریپت های ما با اختلال مواجه شده است
تست بفرمایید امید است مشکل شما مرتفع گردد

پیروز باشید

ali[n]

سلام
آقا بازم ممنون
با تغییر سرور مشکل برطرف شد.
در مورد نام بدافزار هم پرسیدم که پاسخشون اینه:
Quoteبد افزار شناخته نشده بود به دلیل اینکه فایل public_html/forum/Sources/Subs-Post.php کد شده بود و امکان استخراج کد اصلی از آن وجود نداشت.
از پیگیریتون خیلی متشکرم :)

Advertisement: