News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

[polish]Official Polish WEBSITE

Started by Xniver, July 20, 2005, 03:25:31 PM

Previous topic - Next topic

Xniver

For SMF Team

Please create Polish forum for category Language Specific Support THX!
__________________________________

Witam wszystkich polaków.
Wpadłem na pomysł stworzenia polskiego supportu SMF być może zwiększy jego popularność w polsce.
Mam swój hosting (który by wystarczył) niestety nie mam kasy na domene.
Może by tak poszukać sponsora.
Wszystkich chętnych do współstworzenia Polskiego Supportu SMF proszę o wpisywanie się do tematu
.

Pozdrawiam

Xniver

Added-Dodano

Oficjalny Adres : hxxp:smf.pl [nonactive]

[Unknown]

How many Polish users are there?

-[Unknown]

Xniver


movax

#3
Hi all.

Hmm, i see many forums based on SMF (about 10) on polish websites, probably this is only small fraction of all installations. Some of this forums have more than 1000 users (e.g. hxxp:astro4u.net/yabbse/ [nonactive] )


Cześć, przydałoby się aby polska wersja językowa była aktualniejsza (najlepiej wersja 1.1).

Xniver

Jak będzie polska strona to się pomyśli :D

noe_ag

#5
jeżeli w jakiś sposób będe mógł pomóc, to w miarę wolnego czasu chętnie pomogę.
hxxp:www.firefox.pl [nonactive]

noe_ag

hxxp:www.gdynia.mm.pl/~pioch/GGmod1.0.zip [nonactive]


Moduł GG do SMF zrobiony na bazie Xfire mod
Moduł  wyświetla status GG uzytkownika
----------------------------------------------------------------------------------
This is mod for polish comunicator "GG" (based on Xfire mod )
This module shows the user status :available,not ava, hidden,etc

hxxp:www.firefox.pl [nonactive]

real prezes

I'm a polish user ;]

---

Xniver ja moge zapewnić hosting. Info via mail: krzysiekpaw<!--nospam-->@autograf.pl

Kǝmac

Xniver - jest sens rejestrowania domeny? Chyba szkoda kasy, biorąc pod uwagę fakt, że w Polsce SMF jest kompletnie niepopularne (btw właśnie z powodu braku polskiego supportu, oraz z powodu totalnej dominacji phpBB i moda by Przemo). Ile taki polski support miałby odsłon? 20-30 dziennie?
[nofollow] - Polska Pomoc Simple Machines Forum [nofollow]

real prezes

Ja już zarejestrowałem domene hxxp:smf.kom.pl [nonactive], aktualnie jestem w trakcie konfiguracji forum znajdującego się pod adresem hxxp:smf.kom.pl/board/ [nonactive]. Wszystkich zainteresowanych współtworzeniem serwisu prosze o kontakt na forum.

czikenator

Moim zdaniem polski support do dobry pomysł, trzeba zwiększyć popularnośćtego dosknoalego forum.

Pulpit

Siema poalcy :D wReszcie znalazłem temat. Poslki support to bardoz dobry pomysł poniważ słąbo z moim angielskim i nie moge se poradzic nawet z instalacją hacków lub modów do tego forum :/ (na innych cmsch i forach z ąłtwością mi to idzie bo są polskie suporty) a tutaj nic. Może ktoś wie jak zaisntalowac shout box ?? Pozdrawiam

Petrosbike

QuoteXniver - jest sens rejestrowania domeny? Chyba szkoda kasy, biorąc pod uwagę fakt, że w Polsce SMF jest kompletnie niepopularne (btw właśnie z powodu braku polskiego supportu, oraz z powodu totalnej dominacji phpBB i moda by Przemo). Ile taki polski support miałby odsłon? 20-30 dziennie?

Jest sens jak najbardziej-czyz nie mamy juz dość tej dominacji by przemo?
Nie mam nic przeciwko Przemo ale prowadziłem forum na tym enginie i juz dostawałem zadyszki od ciagłych bugsów. http://sznaucerowo.hostingowy,pl/ss2
Teraz na skutek ciagłych utarczek z błędami i moderami przesiadłem się na SMF 1.0.5 hxxp:www.skystar.com.pl [nonactive].

Brawo  hxxp:smf.kom.pl/board/ [nonactive]  . dopiero kilka dni a juz 223 posty sam tego usilnie szukałem.i spadło mi to jak z nieba.
Przyznam że najbardziej mi doskwiera ubogość stylów(tematów) tego enginu raptem defauly i classic po polsku -czy sa jakies inne spolszczone czy tez nie nalezy sie przejmowac wersja językową?
Bo róznych stylów to znalazłem sporo ale english-samemu tłumaczyć czy co?

@real prezes -tak trzymać :D

KeMoT

#13
hxxp:smf.kom.pl/board/ [nonactive] nie działa a szkoda bo ja mam wielkie problemy z SMF i nie wiem gdzie szukać polskiej pomocy.  :(
hxxp:www.kemot.net [nonactive] hxxp:www.mptracing.net [nonactive] hxxp:www.kemot.net/forum/index.php?showforum=41 [nonactive] hxxp:lfs-news.bluepixel.dk/moviespit/ [nonactive]
hxxp:www.cdprojekt.info/wizytowka.asp?uid=37565 [nonactive]

Petrosbike

Zmiana adresu -częściowa -działa na pewno hxxp:www.smf.kom.pl/ [nonactive]

KeMoT

Wspaniale, już się tam rejestruję i opisuje swój problem.  :)
hxxp:www.kemot.net [nonactive] hxxp:www.mptracing.net [nonactive] hxxp:www.kemot.net/forum/index.php?showforum=41 [nonactive] hxxp:lfs-news.bluepixel.dk/moviespit/ [nonactive]
hxxp:www.cdprojekt.info/wizytowka.asp?uid=37565 [nonactive]

Petrosbike

Napisz tez tutaj moze mamy wspóny problem?Chetnie poczytam -albo daj link do swojej wypowiedzi.

KeMoT

Link hxxp:www.smf.pl/forum/index.php?PHPSESSID=00f328dc7b7c46218fd48ca556322420&topic=53.0 [nonactive]


Problem:

Witam wszystkich.

Wczoraj pobrałem SMF i zainstalowałem, wszystko niby przebiegło poprawnie i forum dziła ale za dużo to się zrobić w nim nie da, niestety.

Wchodzę do panelu administracyjnego i z przykrością stwierdzam że kilka opcji wogóle nie działa, to znaczy kiedy na nie kliknę przez chwilkę coś się wczytuje ale po sekundzie wisi pusta strona i koniec śpiewki 
Tak jest między innymi z zarządzaniem działami - jedyne co mogę tam zrobić to do woli zakładać nowe kategorie a w pozostałych przypadkach jest pusta strona.
Co robić 

Z góry dziękuję za pomoc.
hxxp:www.kemot.net [nonactive] hxxp:www.mptracing.net [nonactive] hxxp:www.kemot.net/forum/index.php?showforum=41 [nonactive] hxxp:lfs-news.bluepixel.dk/moviespit/ [nonactive]
hxxp:www.cdprojekt.info/wizytowka.asp?uid=37565 [nonactive]

Advertisement: