Yeni sponsor: NameCheap.com

Started by Antes, October 09, 2013, 04:04:06 AM

Previous topic - Next topic

Antes

Değerli Üyelerimiz,

NameCheap.com ile yaptığımız sponsorluk anlaşmasını bildirmekten memnuniyet duyarız! NameCheap çok cömert bir şekilde ihtiyacımız olan tüm domain adlarına ve SSL sertifikalarına sponsor olmuştur.

NameCheap aynı zamanda bize indirmelere yardımcı olması açısından bir adet mirror sunucunun yanında kendi alanımızda hostlanacak bir adet mirror sağlamıştır ki kısa süre içinde rotasyona dahil edilecektir. Yeni sistem eski mirror lokasyonlarının yerini alacaktır, indirmelerin daha hızlı ve geçmiş haftalarda yaşadığınız tecrübelere nazaran daha stabil olmasını sağlayacaktır. Bize hem kendi lokasyonumuzda hemde server için sponsor olan NameCheap'e teşekkür ederiz, indirme hızları bundan sonra daha güvenilir olacaktır!

Bu etkinliği kutlamak adına, NameCheap .com/.net/.org domainlerinin kayıtlarında, kısa süreli geçerlidir ve müşteri başına bir adet kullanılabilir, indirim sunmaktadır. "NClovesSMF" promosyon kodunu siparişinizde kullanabilirsiniz! Bu hem yeni hemde mevcut müşteriler içindir.

Matt Russell, VP Hosted Services at Namecheap, "SMF, Namecheap kullanıcıları arasında çok popüler bir forum seçimi aynı zamanda domain, hosting ve SSL servislerimiz bir çok SMF sistemini güçlendirmektedir. SMF ile yakın olarak çalışacağımızdan ve ihtiyaçları olan servislerde yardım edeceğimiz için çok memnunuz."

Bunu bir fırsat bilerek NameCheap.com'a nazik teklifleri için teşekkür eder ve ortaklığımızın uzun süreli olmasını temenni ederiz. Her zaman ki gibi siz değerli topluluk üyelerimize, sürekli desteğiniz ve büyümemize yardımcı olduğunuz için Teşekkür ederiz!

Teşekkürler!

Saygılarımızla,
Simple Machines Yönetim Kurulu
Simple Machines Forum Ekibi
NameCheap.com

Advertisement: