News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

fizetős smf feketelista

Started by rumosdio, January 30, 2014, 02:38:30 PM

Previous topic - Next topic

rumosdio

Sziasztok.

Ebben a témában lehetne azokat az oldalakat gyűjteni, akik fizetős smf támogatással, csomagokkal stb foglalkoznak és hát finoman is szólva nem lehetünk elégedettek!

Hát én sajnos kezdeném is a http://www.smfpacks.com/ oldallal.

Egy csomagot sikerült tőlük vásárolni! Az SMF Links Directory-t és hát a tesztek során 3-4 komolyabb hiba ki is jött!

Az oldal support-ja egyáltalán nem segítőkész és iszonyatosan sokat kell olyan válaszokra is várni, egy komolyabb hibánál, hogy töröljem a böngészési előzményeket! ezzel szúrják ki az ember szemét!

Szóval őket nem ajánlom!

A többi csomagjukról nem tudok véleményt mondani, de ezek után nem is szeretném kipróbálni!

magyarforum

Üdv!

Én viszont pont az ellenkezőjét tapasztaltam, már 2 mod-ot is vettem tőlük, segítőkész a support.
Az automata telepítésnél adódott egy kis probléma, kézzel kellett a módosításokat elvégezni egy-két esetben, de ez egyéni mindenkinél, mert a sok mod megváltoztatja a fájlokat és automata telepítésnél nem találja a kódrészeket a változások miatt.
Egy szűz rendszernél tökéletesen működnek a smfpack modok, ha nálad nem, akkor az egyéni gond, egyesével ki kell elemezni a fájlokat.


(gyerekek! szörnyű nehéz itt a Image Verification, miért nem lehet egyszerűbbre állítani?)

Advertisement: