Novi user , cudna ip adresa

Started by scheissman, February 14, 2014, 02:02:42 PM

Previous topic - Next topic

scheissman

Evo jos jedan upit  ;D
registrirao mi se novi clan , ip mu je 127.0.0.1 , normalno da mu host izbacuje localhost
nikad nije bio aktivan i sto je najbolje preskocio je nekako upis godina pri registraciji.
jel ima netko mozda neku ideju o cemu se tu radi ?

Cola-Coca

Vjerovatno je problem tamo gdje si hostan. Obrati se Tehnickoj podrsci s istim pitanjem tamo gdje si hostan.
I LOVE SMF

.NoName.

Ako ti šta znači...

"Loopback address is a special IP number (127.0.0.1) that is designated for the software loopback interface of a machine. The loopback interface has no hardware associated with it, and it is not physically connected to a network."

scheissman

ako ti ista znaci , sve je to meni jasno
ali nije mi jasno kako covjek moze imat tu ip adresu i biti registriran na forum, i da je zaobisao neka pitanja bez kojih se nemoze registrirat 

[yub] Lazo

Quote from: scheissman on February 16, 2014, 10:02:00 AM
ako ti ista znaci , sve je to meni jasno
ali nije mi jasno kako covjek moze imat tu ip adresu i biti registriran na forum, i da je zaobisao neka pitanja bez kojih se nemoze registrirat 

Nije, to je do hostinga, znam da je jedan forum već to imao kao problem.

Dynamic forum signatures v1.2

Branko.

Quote from: scheissman on February 16, 2014, 10:02:00 AM
...zaobisao neka pitanja bez kojih se nemoze registrirat

Koja pitanja je preskočio?
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Seiz

Koliko sam primetio takav ip dobije clan kad mu ti iz Administracije napravis account.

Venera

Quote from: Seiz on February 18, 2014, 02:32:51 AM
Koliko sam primetio takav ip dobije clan kad mu ti iz Administracije napravis account.

Bi mi čudna ova tvoja izjava, pa proverih. U pravu si. Evo probala sam, registrovala novog člana i to je ta IP. Odakle ta adresa kad admin registruje novog člana, ne znam.  ;) :)


Dzonny


[yub] Lazo

Čim se prijavi biće mu uredu pošto će mu se njegova snimiti. :)

Dynamic forum signatures v1.2

Venera

Quote from: [yub] Lazo on February 18, 2014, 11:31:06 AM
Čim se prijavi biće mu uredu pošto će mu se njegova snimiti. :)

Pa ti reče da je to do hostinga.  :D Ovu IP ne dodeljuje hosting, nego skripta, koliko ja mogu da skontam, a tako je verovatno da član koji je registrovan na taj način, kasnije ne bi mogo da vidi na svom profilu u "praćenje IP adrese" adresu onoga ko ga je registrovao.  :P

Dzonny, da li sam u pravu?

Garant je na forumu o kome priča kolega @scheissman neko, ko za to ima dozvolu, registrovao člana.

Sve u svemu, nebitno...  ;) :)

Pozdravčić svima!  :)

[yub] Lazo

Quote from: Venera on February 19, 2014, 09:21:44 AM
Quote from: [yub] Lazo on February 18, 2014, 11:31:06 AM
Čim se prijavi biće mu uredu pošto će mu se njegova snimiti. :)

Pa ti reče da je to do hostinga.  :D Ovu IP ne dodeljuje hosting, nego skripta, koliko ja mogu da skontam, a tako je verovatno da član koji je registrovan na taj način, kasnije ne bi mogo da vidi na svom profilu u "praćenje IP adrese" adresu onoga ko ga je registrovao.  :P

Da, ali je nešto slično bilo u zbsamp.com ali nije bila ta IP, to je moja greška. :)

Dynamic forum signatures v1.2

Advertisement: