Mobilna wersja własnego Forum

Started by mieszkaniec, April 17, 2014, 03:47:24 PM

Previous topic - Next topic

mieszkaniec

Witam serdecznie

Chciał bym się dowiedzieć czy istnieje jakiś sposób ażeby zrobić mobilną wersję forum tzn zeby było można oglądać na urządzeniach mobilnych to co jest na PC i żeby wersja mobilna była idententyczna tak jak wersja na PC
<b>Eprzyjazn.pl</b>|Nowy portal społecznościowy zapraszam| <b>www.eprzyjazn.pl</b>

Adrek

Jest możliwość zakupu mobilnego stylu => http://smf-media.com/
Podgląd jak to wygląda w akcji jest tutaj => http://smf-media.com/index.php/detailed-overview oraz w wersji "na żywo" tutaj => http://smf-media.com/community/ (na dole w stopce kliknij na Mobile mode).
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one

mieszkaniec

Mam dwa takie pytania techniczne do tego

Pierwsze czy po zakupie tego będzie w wersji mobilnej to wszystko co mam teraz na w wersji tradycyjnej forum

Drugie na jakiej zasadzie odbywa się instalacja owego skryptu i jak jest on rozróżniany poprzez wszelkiego rodzaju urządzenia
<b>Eprzyjazn.pl</b>|Nowy portal społecznościowy zapraszam| <b>www.eprzyjazn.pl</b>

Adrek

Quote from: mieszkaniec on April 24, 2014, 03:32:43 PM
Pierwsze czy po zakupie tego będzie w wersji mobilnej to wszystko co mam teraz na w wersji tradycyjnej forum
Nie.
Styl mobilny jest po to aby ograniczyć widziane informacje dla urządzeń przenośnych...

Quote from: mieszkaniec on April 24, 2014, 03:32:43 PM
Drugie na jakiej zasadzie odbywa się instalacja owego skryptu i jak jest on rozróżniany poprzez wszelkiego rodzaju urządzenia
Jest ty zwykły styl.
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one

mieszkaniec

Quote from: phantomm on April 24, 2014, 03:35:23 PM
Quote from: mieszkaniec on April 24, 2014, 03:32:43 PM
Pierwsze czy po zakupie tego będzie w wersji mobilnej to wszystko co mam teraz na w wersji tradycyjnej forum
Nie.
Styl mobilny jest po to aby ograniczyć widziane informacje dla urządzeń przenośnych...

Quote from: mieszkaniec on April 24, 2014, 03:32:43 PM
Drugie na jakiej zasadzie odbywa się instalacja owego skryptu i jak jest on rozróżniany poprzez wszelkiego rodzaju urządzenia
Jest ty zwykły styl.

Czyli zakupuje ten skrypt instaluje go normalnie jak każdy styl i na tym kończy się moje zadanie. A jak ma się to do domeny jak np chciał bym ażeby wersja mobilna miała subdomene np m.nazwaforum.pl
<b>Eprzyjazn.pl</b>|Nowy portal społecznościowy zapraszam| <b>www.eprzyjazn.pl</b>

janett

Witam!

Ja również jestem tu nowy, obecnie prowadzę forum dyskusyjne na skrypcie MyBB  i chciałbym je przenieść na skrypt SMF. Czy nie będą problemy z bazą danych i forum? Ktoś już przenosił forum z MyBB na SMF?

rafalkaminski

xampp i na pendrive można je nosić

impreza

Problemu nie ma musisz tylko przekonwenterować je za pomocą dodatków jaki jest do pobrania na stronie. I najlepiej zrobić to na bazie testowej a nie online
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Nik-a

Zawsze dobrze zrobić takie coś na sucho w localhost niż online aby nie było problemów.
Może ci się spodobać: The Stytlish tube - Zdrowie i Uroda

Advertisement: