Probleme forum / Site

Started by Energizant, March 01, 2014, 10:55:08 AM

Previous topic - Next topic

Energizant

Salut si bine vam gasit, sunt nou pe acest forum cu speranta ca o sa am putin ajutor din partea cuiva, testez acest forum pe situl meu,dar vreau un mic ajutor daca se poate din partea voastra.
Am instalat acest forum pe situl meu ,dar am facut in meniu adaugare forum dar cand dai click pe forum ma trimite pe pagina mare de forum unde situl nu se mai vede nici header nici  meniu si absolut nimic din site,ce as putea face sa rezolv aceasta problema ca forumul sa fie vizualizat in site,multumesc.

-=[Vyorel]=-

Salut!
Nu prea am inteles la ce te referi. Poti sa ne dai un link cu ceea ce ai facut pana acum la site/forum ?
My mods for SMF - [6].

Energizant

Salut si mersi mult pentru raspuns si ajutor daca ma vei putea ajuta si lamuri la problema mea.
deci site-ul este:  intimiincontri.com  iar cand dai click pe forum-recensione din meniul sitului te trimite pe forum,in care headerul situl si meniul sitului nu mai sunt vizibile,se vede doar forumul,iar eu as vrea sa fac intrun mod sa adaug sus deasupra forumului sa poate fi vizualizat headerul si meniul sitului cum este in imaginea aceasta aici http://prntscr.com/2wxhpz [nofollow]  cum e si la tine pe site,ca acum mam uitat ,sa apara normal ca pe orice site.

Energizant

Salut revin insa cu o alta problema, în cazul în care cineva poate ajuta să-mi explice cum pot schimba culoarea și meniul categorie atunci când treceți mouse-ul peste un subiect se schimba culoarea, în loc de albastru  vreau o altă culoare: imagine hxxp printsceen: prntscr.com/3vyksm [nofollow] site-ul : intimiincontri(punct)com/ Forum_Recensione /

Advertisement: