Forumumuz İle İlgili Neler Yapabiliriz?

Started by MeTaLL, June 23, 2014, 10:11:42 AM

Previous topic - Next topic

MeTaLL

Merhabalar, eşim için 2 yıl önce açmış olduğum bir forum var. Fakat iş güç yoğunluğu sebebiyle bu forum işleriyle uzun süredir ilgilenemiyorum. Açıkçası çok anlıyorda sayılmam.

İşin özüne gelecek olursak. Spamları saymazsan şimdiye kadar forumumuza üye olan pek kullanıcımız olmadı ve artık kullanıcı edinmek istiyoruz. Twitter, Facebook modülleri, forum güncellemesi, eksiklerinin tamamlanması, üyelik ve eğer olumlu olacaksa forum yapısında değişiklikler, arama motorlarının entegrasyonları v.b konularda bana makul bir ücret karşılığı yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum.

Gerekli referansı verebilecek, güven temini konusunda sıkıntı yaşamayacağımız arkadaşlar bana ulaşırsa sevinirim ...

Semih ŞENKUL

http://www.elislerievisleri.com/ [nofollow]

xSabotaJx

basit şeylerden bahsediyorsunuz, ücret talep etmeksizin işinizi görecek dokunuşların elimden geldiği kadarını yapabilirim..
Clio Türkiye (SMF) | Burak Sarı (Wordpress)

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar.
Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

MeTaLL

Yazmış olduğum her satıra vakıf olmanız mühim. Çünkü yapılacak olan işlemlerin hepsinin tek elden çıkmasını istiyorum.

Ayrıca eğer ki forumun gidişatında bir değişiklik olmayacak, aynı şekilde üyesiz ve herhangi bir popülasyon artışı sağlamayacaksa bu değişiklikleri yapma gereği de ortadan kalkıyor.

Aynı zamanda yapılacak hiçbir değişiklik forumun verilerini etkilememeli, forumda herhangi bir kayıp olmamalı ...

xSabotaJx

ilk mesajınızdaki tüm uygulamaları kendi sistemimde uygulamadım, uyum sorunu olmadıkça istediğiniz işlemler oldukça basit. yani tamamını yapabilirim..
üye sayısındaki artış için birkaç hamlede bulunmak mümkün, fakat bu sistemden önce sizin içeriğinizle alakalı..
"özgün ve güncel"

veriler konusunda bir endişeniz olmasın. yedeksiz işlem yapmadığım için ilk haline döndürmek mümkün..

Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

MeTaLL

Bana bir telefon bırakırsanız eğer eve geçtiğimde sizi arayım görüşelim ...

xSabotaJx

internet üzerinden görüşmeyi tercih ederim, lakin dilerseniz özelden attığım numaradan ulaşabilirsiniz..

MeTaLL

Başlangıç olarak belirteyim; Facebook kullanmıyorum, Facebook açıldığı tarihten beridir ne üyesi oldum ne de yakınından geçtim. Bu sebepten eğer ki Skype yoksa internet üzerinden konuşamayız.

Bahsettiğim sebepten ötürü telefon istedim. Skype için; [email protected] eklerseniz Skype dan konuşabiliriz ...

xSabotaJx

Antes

Güvenliğiniz açısından telefon numaranızı kaldırdım. Önceliği xSabotaJx'a vermek kaydıyla eğer anlaşamazsanız sizinle tekrar çalışabilirim.

Saygılar :)

MeTaLL

Quote from: Antes on June 23, 2014, 03:22:05 PM
Güvenliğiniz açısından telefon numaranızı kaldırdım. Önceliği xSabotaJx'a vermek kaydıyla eğer anlaşamazsanız sizinle tekrar çalışabilirim.

Saygılar :)

Antes seni görmek güzel, saygı bizden.

Sabotaj ile anlaştık, şu an çalışmalar yapıyor. Sizi okul + daha öncede söylediğiniz sebeplerden dolayı rahatsız etmedim. Yoksa bende isterdim sizinle tekrar çalışmayı ...

MeTaLL

@xSabotaJx sana ulaşamıyoruz. En son yapılan değişikliklerden sonra forumumuz dün akşam 20:00 itibarıyla çökmüş bulunmakta. Skype dan bana ulaşırsan veya 554 ... 70 den sevinirim ...

xSabotaJx

forumda çökme söz konusu değil. veritabanı güncellemesi istiyor fakat bana verdiğiniz ftp bilgileri değiştirilmiş..
yeni bilgileri ulaştırdığınızda gerekli düzeltmeyi sağlarım..

dipnot: ulaşamamanızın sebebi skype'ı aktif olarak kullanmamam..:)

xSabotaJx

sunucu firmanın sorunu düzeltmesinin ardından veritabanı güncellemeniz tamamlandı. forumunuz tekrar aktif..

MeTaLL

Quote from: xSabotaJx on July 03, 2014, 01:41:37 PM
sunucu firmanın sorunu düzeltmesinin ardından veritabanı güncellemeniz tamamlandı. forumunuz tekrar aktif..

Burak Veritabanı hatası devam etmekte. Farklı bir şekilde devam ediyor. Skype dan konuşalım müsait olduğunda ...

Emre A.

Benimle iletişime geçebilirsiniz. Skype kullanıcı adım: e.yldrmz
e posta olarak aramanızı tavsiye ederim. emre[at]yildirmaz.orege

xSabotaJx

Quote from: MeTaLL on July 04, 2014, 05:33:09 AM
Quote from: xSabotaJx on July 03, 2014, 01:41:37 PM

Burak Veritabanı hatası devam etmekte. Farklı bir şekilde devam ediyor. Skype dan konuşalım müsait olduğunda ...
oturum tablosunu onardım. şuan sorun görünmüyor..

atikpostalarim1

şunu bile ücretli yapan oluyor ya şaşıyorum. alan razı veren razı olduktan sonra alan, alıyor işte.

mehmetali01

siteniz hala aktif sizi tebrik ederim böyle uzun soluklu siteler gördükçe aşka geliyorum resmen

swerty111

sitenizde mouse imlecini sitenin temasına uygun olarak yapmanız oldukça yaratıcı olmuş

Advertisement: