News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Member Color Link nema za verziju 2.0.8

Started by MaliGrizeBeton, July 01, 2014, 06:28:05 AM

Previous topic - Next topic

MaliGrizeBeton

Member Color Link nema za verziju 2.0.8




EDIT: Izdvojene sve poruke i napravljena odgovarajuća tema

Venera



Venera

Odgovorno tvrdim da mod Color member link bez ikakvih problema radi na verziji foruma 2.0.8, kao i svim ostalim posle 2.0.  :)

Da ne bismo spamovali, ako imaš neki problem vezano za nedostatak ili instalaciju ovog ili nekog drugog moda, otvori novu temu (na ptf-u Modifikacije), pa ćeš dobiti savet.  ;)

Pozdrav  :)

MaliGrizeBeton



Manual Install Instructions for SMF

"Došlo je do greške!
Sorry, but this modification does not appear to be compatible with the selected version."

Pominjao sam i Topics list support [Taby] i problem sa verzijom 2.0.8

QuoteUnknown column 'b.board_order' in 'order clause'
Datoteka: /home/mega********/public_html/Sources/Subs.php
Linija: 4817

Napomena: Izgleda da vaša baza podataka zahteva ažuriranje. Datoteke vašeg foruma su trenutno na verziji SMF 2.0.8 dok je vaša baza podataka verzije 2.0.7. Preporučujemo da pokrenete najnoviju verziju datoteke upgrade.php.

Proradilo je tek nakon izmene settings_bak.php permisije.

Venera

Bilo je potrebno samo uraditi emulaciju na verziju 2.0 i prolazi bez problema.  ;)

Isprobano-potvrđeno.

Uglavnom si rešio problem...  :)

MaliGrizeBeton

Sa Member Color Link ne on jos uvek ne moze ;)

Venera

Quote from: MaliGrizeBeton on July 03, 2014, 09:44:09 AM
Sa Member Color Link ne on jos uvek ne moze ;)


Mod Member_Color_Link_3_1 je kompatibilan sa svim verzijama foruma 2.0.x. Potrebno je pre instalacije na verzije koje su novije od 2.0 uraditi emulaciju na 2.0.

Nisu moj ili tvoj forum reper za ovo što tvrdiš, a tvoj demanti nema nikakvog smisla, osim što  nepotrebno zbunjuje ljude koji iz naših postova crpe informacije i traže rešenje za svoje probleme sa forumima. Kompatibilnost modova sa novijom verzijom foruma se proverava na čistoj instalaciji, zato sam pre mog prvog odgovora na ovoj temi, proverila tvoju tvrdnju na test forumu, na čistoj instalaciji, bez obzira što sam isti mod instalirala kod sebe bez problema, a imam milion modova i još više izmena kodova po svom ukusu. 

Ok, verujem da si imao problema pri instalaciji, ali za to nije kriva verzija moda, već nešto što se desilo na TVOM FORUMU instalacijom razno-raznih drugih modova  (ili ko zna  šta već), a što je dovelo do problema pri instalaciji pomenutog moda.

Da ponovim, drago mi je što si rešio problem i što si napisao kako si to uspeo, možda nekom bude korisno, ali bih te zamolila da sledeći put ne tvrdiš pre adekvatne provere, prosto da ne gubimo dragoceno vreme na ovakve priče.   ;)


Sve najbolje  :)

MaliGrizeBeton

Quote from: MaliGrizeBeton on July 02, 2014, 07:20:04 PM


Manual Install Instructions for SMF

"Došlo je do greške!
Sorry, but this modification does not appear to be compatible with the selected version."

Ne kazem ja da on ne radi na 2. ...  samo sam ispisao greske ...
Kod mene je jos uvek problem taj mod mada iskreno nije mi nesto preterano potreban da sad moram da ga imam zapao mi je za oko samo sto sam ga ranije imao....

Advertisement: