News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Ne mogu da uđem na forum

Started by SweeX, January 06, 2015, 09:03:31 AM

Previous topic - Next topic

SweeX

Ovako,ubacivao sam snijeg mod na forum i dodao sam kod kako treba,ali onda mi se tema sama promjenila sa zero99 na default ili core ne sjećam se.Onda sam pokušao da vratim svoju temu ali nije moglo,jer sad upošte ne mogu da uđem na forum ispiše mi sljedeće: "No data recieved" a ispod "Reload" i "More".
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

Venera

Quote from: ZMiguel[R] on January 06, 2015, 09:03:31 AM
Ovako,ubacivao sam snijeg mod na forum i dodao sam kod kako treba,ali onda mi se tema sama promjenila sa zero99 na default ili core ne sjećam se.Onda sam pokušao da vratim svoju temu ali nije moglo,jer sad upošte ne mogu da uđem na forum ispiše mi sljedeće: "No data recieved" a ispod "Reload" i "More".

Pobriši ručno sve promene u svim fajlovima, a koje je napravio taj mod ili vrati backup.

SweeX

Quote from: Venera on January 07, 2015, 03:28:15 AM
Quote from: ZMiguel[R] on January 06, 2015, 09:03:31 AM
Ovako,ubacivao sam snijeg mod na forum i dodao sam kod kako treba,ali onda mi se tema sama promjenila sa zero99 na default ili core ne sjećam se.Onda sam pokušao da vratim svoju temu ali nije moglo,jer sad upošte ne mogu da uđem na forum ispiše mi sljedeće: "No data recieved" a ispod "Reload" i "More".

Pobriši ručno sve promene u svim fajlovima, a koje je napravio taj mod ili vrati backup.
sredio sam,prebacio sam forum na novu domenu i izbrisao sam ono što sam dodavao u zadnjem periodu.U svakom slučaju hvala  :)
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

SweeX

BUMP.Imam novi isti problem pa neću da otvaram novu temu.Sad sam nešto čačkao po modu cumulus congestuts i označio sam ingored topics jer sam mislio da to blokira određene teme međutim blokiralo mi je cijeli forum i sad ne mogu da uđem.Postoji li neki način da mod deinstaliram preko hosta?
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

Dzonny

Pošto je mod prilično "jednostavan" dovoljno je da ga opet pregledaš imaš li sve fajlove koji su neophodni modu na pravim lokacijama. Pogledaj parse moda i biće ti sve jasno gde šta da staviš.
U krajnjem slučaju idi još jednom na install.php tog moda i pregazi postojeća podešavanja sa tim, ako nemaš dodatnih problema to će pomoći :)

SweeX

Quote from: Dzonny on January 18, 2015, 06:08:55 AM
Pošto je mod prilično "jednostavan" dovoljno je da ga opet pregledaš imaš li sve fajlove koji su neophodni modu na pravim lokacijama. Pogledaj parse moda i biće ti sve jasno gde šta da staviš.
U krajnjem slučaju idi još jednom na install.php tog moda i pregazi postojeća podešavanja sa tim, ako nemaš dodatnih problema to će pomoći :)
Sređeno,zahvaljujem  :)
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Advertisement: