News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Bez skuteczne próby wejścia na stronę forum.

Started by Mateusz, February 26, 2015, 05:54:40 AM

Previous topic - Next topic

Mateusz

Witam.. Właśnie założyłem na waszym hoście forum. Zapraszam na forum nowych użytkowników przy użyciu dokładnie skopiowanego przeze mnie linku, tymczasem wiele osób otpisuje mi na e-mail, że link nie otwiera forum. Podaję swój link:hxxp:www.biblia-ksiega-faktow.darmowefora.pl [nonactive]
Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, inaczej, jedynym w tym przypadku wyjściem, będzie zamknięcie tego forum i szukanie innej bazy, na której będzie można stworzyć sprawne forum.
                                                                                                          Mateusz

Adrek

To nie jest dobry dział na rozwiązywanie problemów. Pisz w dziale polskim albo w dziale pomocy na darmowefora.pl. Na darmowefiora.pl pewnie nie masz dostępu do plików i bazy danych więc zbyt wiele nie zdziałasz. Największe szanse na uzyskanie pomocy masz na supporcie darmowefora.pl.


--------------------
Can someone move this to Polish support board?
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one

Mateusz

Quote from: phantomm on February 26, 2015, 06:07:08 AM
To nie jest dobry dział na rozwiązywanie problemów. Pisz w dziale polskim albo w dziale pomocy na hxxp:darmowefora.pl [nonactive]. Na hxxp:darmowefiora.pl [nonactive] pewnie nie masz dostępu do plików i bazy danych więc zbyt wiele nie zdziałasz. Największe szanse na uzyskanie pomocy masz na supporcie hxxp:darmowefora.pl [nonactive].


--------------------
Can someone move this to Polish support board?

Dzięki...Będę próbował

Advertisement: