مـود های فارسـی شـده بـرای نـسخـه SMF 2.0.9

Started by CHRIS-7, April 07, 2015, 06:19:11 AM

Previous topic - Next topic

CHRIS-7

عرض سلام خدمت همه دوستان و هموطنان عزیز.از آنجایی که خیلی از دوستان در مورد مود های SMF به مشکلات خاصی برخورده اند و نتوانستند مورد استفاده قرار دهند ، لازم دانستم که تعدادی از مود ها را تعمیر و فارسی شده برای نسحه  2.0.9  قرار دهم تا بتوانم کمکی به شما عزیزان کرده باشم . بنده شخصی هستم تازه وارد در برنامه نویسی ، SMF و ... اما شوق و ذوق من به این سیستم مدیریت محتوا باعث شد که اقدام به افتتاح سایت خود نمایم و هر چیز خاصی که تا به حال آموزش دیده ام را در اختیارتان قرار دهم.
بـنـده چـنـد مـود ضـروری را کـه مـمـکن اسـت خـیـلـی از شـمـا احتیاج دارید را قرار می دهم امید است به کارتان آید. در ضمن همیشه از قایل های سایتتان یک بک آپ تهیه فرمایید تا در صورت بروز مشکل بعد از نصب این مود ها بتوانید سایت خود را به حالت قبل بر گردانید.

1 - این مود مود تشکر است  Thank O Matic که خیلی ارور و باگ ها داشت که تعمیر نموده ام. این مود قابل نصب بر روی نسخه های 2.0.2 تـا 2.0.9 است که می توانید از ضمیه دانلود نمایید.

نـکـتـه : در هنگام نصب بر روی نسخه های بالاتر از 2.0.3 ممکن است که با ارور Source/load.php  مواجه شوید که عادیست ، شما باید فایل Load.php را از هاست خود به کامپیوترتان دانلود کرده و فقط دستوری خطای را که داده شده را در فایل مورد نظر قرار دهید. و سپس فایل را بر روی هاست خود ریخته و جایگزین نمایید. وپس از آن به تنظیمات این بسته در قسمت تنظیمات پیکر بندی رجوع کرده و تنظیمات را اعمال نمایید.
  :)

CHRIS-7

2 - این مود کامنت گذاشتن بر روی پروفایل است که برای انجمن های بازی خیلی مفید است ، که کمی طراحی نموده ام.

دانلود فایل در ضمیه

CHRIS-7

3 - این مود یک کد اسپلویر است که می توانید متن خود را تایپ کرده و به صورت پنهان قرار دهید تا وقتی که شما بر روی ( نمایش ) کلیک کنید تا بتوانید متن مخفی را مشاهده نمایید.

دانلود فایل در ضمیه

CHRIS-7

4 - این یک مود ضروریست ، که با استفاده از این مود می توانید لیبل ها و ستاره های کاربران و خود شخص شما را که در پست ها وجود دارد را در پروفایل همه اضافه کنید.

دانلود فایل در ضمیه

CHRIS-7

5 - نصب این مود باعث می شود که وقتی که کاربر میهمان وارد انجمن شود بتواند از انجمن بازدید نماید و وقتی که به تاپیکی روجوع کرد نتواند محتویات تاپیک را مشاهده کند و کاربر میهمان را منجر به ثبت نام می کند تا بتواند از انجمن استفاده نماید.

دانلود فایل در ضمیه.

CHRIS-7

6 - این مود قابلیتی در مدیریت انجمن ها ایجاد می کند که زمانی که شما خواستار ایجاد انجمن جدید شدید بتوانید عکسی را هم قرار دهید  (با استفاده از ضربدر کنار متن به صفحه دیگری هدایت می شوید و عکس را آپلود می کنید و به صفحه قبل برگردید ، اسم و پسوند فایل تصویر را در کادر اول وارد کنید) و به زیبایی صفحه نخست انجمن تان بیافزاید. که این مود مال سال 2009 بود و با این نسحه سازگاری نداشت که این مشکل را حل نموده ام.

دانلود فایل در ضمیه

CHRIS-7

7 - این مود گزینه ای در هنگام ورود به انجمن زیر مدت زمان ورود اضافه می کند که این گزینه مربوط به مخفی وارد انجمن شدن نام دارد که با نزدن تیک این گزینه می توانید هویت خود را از دیگران مخفی کنید تا بتوانید به صورت مخفی در انجمن به گشت گذار بپردازید. ضمنا عرض کنم که مخفی بودن شما در برابر مدیر سایت تاثیری ندارد و مدیر می تواند ببیند که چه کسی در انجمن به صورت مخفی فعالیت می کند.

دانلود فایل در ضمیه

CHRIS-7

8 - این هم مودی می باشد بسیار کاربردی ، با نصب این مود می توانید هنگامی که در حال پست یک مطلب ناقص یا ... بودید بتوانید آن را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید و در هنگامی که خواستید مورد استفاده قرار دهید در پروفایل خود ( قسمت تب مشخصات شخصی ) و پیش نویس ها روجوع کنید و ادامه کاری را که قبلا نیمه کاره مانده بود را ادامه دهید ، که می توانید پیش نویس های زیادی را ذخیره کنید.

دانلود فایل در ضمیه

CHRIS-7

9 - با نصب این مود می توانید زیر مجموعه های خود را که به صورت افقی کنار هم هستند را ستونی نمایید و به زیبای انجمن خود بیافزاید. برای استفاده از این قابلیت باید به قسمت تنظیمات پیکر بندی > امکانات و گزینه ها > چینش   - مراجع کرده و زیرمجموعه های خود را به حالت ستونی تبدیل کنید.

دانلود فایل در ضمیه

CHRIS-7

مود تشکر نسخه جدید برای ورژن های 2.0.2 تا 2.0.11
دانلود درضمیه
:laugh:

Advertisement: