News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Pretty URLs - za - protiv

Started by mladja037, May 28, 2015, 12:20:39 PM

Previous topic - Next topic

mladja037

Pozdrav svima, planiram da odradim ciscenje foruma... (stara baza, na novu instalaciju). Razlog je jer je se kod uprljao previse, previse repova je ostalo itd... Pa me zanima da li da instaliram Pretty URLs mod ili ne. Forum je star oko 3 godine, i mesecno ima oko 50000 unikatnih poseta... Da li ce ovo smanjiti posecenost, dok google ponovo indexira nove ispravne linkove ili ce uticati suprotno... Zanimaju me vasa misljenja...

hvala unapred

Dzonny

Zvanično - izgled linka neće uticati na pozicioniranje u google pretragama, ali svakako će doprineti "lepšem" izgledu lina, lakšem snalaženju, a za moderno doba i internet smatram da bi sve drugačije bilo promašaj.
Tako da - ja sam za PrettyURLs. Ne vidim koje bismo argumente protiv mogli da upotrebimo, jer mod apsolutno ne šteti forumu ;)

stefan357965

Takodje se slazem sa dzonijem, mislim da je estetski deo veoma bitan u browseru!

scheissman

Jedini minus na koji sam naletio sa prettyurl je taj sto tinypic plugin neradi kako treba   ;)

stefan357965

Quote from: scheissman on September 09, 2015, 06:46:13 AM
Jedini minus na koji sam naletio sa prettyurl je taj sto tinypic plugin neradi kako treba   ;)

A šta ti tačno ne radi?

scheissman

ono dugme add to post
i znam , reci ces da je glupost , ali nemogu ti opisat koliko sam primjedbi dobio zbog toga i na kraju iskljucio pretty url  ;D

stefan357965

Quote from: scheissman on September 14, 2015, 03:45:45 PM
ono dugme add to post
i znam , reci ces da je glupost , ali nemogu ti opisat koliko sam primjedbi dobio zbog toga i na kraju iskljucio pretty url  ;D

Ma na kraju krajeva nije toliko ni bitno, bas te briga :D

vujicicdragan

Izvinite, sigurno sam promašio temu ali mi treba mala pomoć.
Kako da sakrijem neki link unutar nekog teksta u poruci?  :(
 

Advertisement: