News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

SMF 2.1 Beta 2 Yayımlandı

Started by Antes, July 18, 2015, 07:07:44 AM

Previous topic - Next topic

Antes

Evet orada tamamen benim hatam oldu, kafa gitti artık her yere yetişemiyorum. Şimdi mevzu şu;

SMF eskiden 2 tip kodlama ile çalışırdı biri Alternatif dediğimiz (ISO vs) diğeri UTF8, şimdi biz alternatif karakter desteğini SMF2.1'de kaldırdık, sadece UTF8 çalışacak (not; bu iyi bi şey) ama sitede düzeltme yapmadık, o yüzden yeni dil dosyaları hala eski sisteme göre çıkıyor, bu da ne index.turkish.php & index.turkish-utf8.php, ama SMF2.1'in istediği dosya aslında index.turkish-utf8.php. Ama şu var, biz kodu düzenledik ve artık -utf8 kısmını okumuyor, SMF2.1 index.turkish.php istiyor (ama UTF8 olarak düzenlenmiş). Beta3'den önce site üzerinde halledilmesi gereken bi husus çok büyük bi sorun olacağını sanmıyorum.

Seyit replikacep.com

bu anlatımınız bir çok kişiye yardımcı olacaktır   :) teşekkürler

bu arada  boş durmadım dil leri düzenledim  utf8  yazan yerleri  kaldırdım   dil sorunu yaşayan arkadaşlara   lazım olacaktır  ekte dosyayı veriyorum

bu arada  beta 3 ü test edecegim   hataları varsa  buldukca buradan yazacagım ne  dersiniz ?

Antes

Yeni konu açın buradan yazarsanız gözümden kaçabilir. Diğer konuyu okuyan arkadaşlar için de geçerli, eğer sürümleri deneyip hata bulduysanız ama ingilizcem yok nasıl iletirim diye düşünüyorsanız, bu bölüm altında konu açın ben ekibe seve seve iletirim.

Seyit replikacep.com

beta 3  dowloand kısmında yayımlandımı yoksa ?

https://download.simplemachines.org/

Download SMF 2.1 Beta 3
Note: As this is in development, we do not recommend running SMF 2.1 Beta 3 on a production site.

Antes

SMF 2.1 Beta 3 resmi olarak yayımlandı ben artık yayımlar ile ilgili konu açmıyorum.

Seyit replikacep.com

smf_2-1-beta3_upgrade içinde upgrade-helper.php  eksik   bilginiz olsun

Macabreo

Eyvallah hocam, teşekkür ederiz.

Emre A.

Quote from: Antes on June 01, 2017, 04:30:57 PM
SMF 2.1 Beta 3 resmi olarak yayımlandı ben artık yayımlar ile ilgili konu açmıyorum.

Ben denedim @Antes çokta güzel olmuş. Yalnız yine SEO çalışması yapılmamış. :(

Advertisement: