News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

SMF 2.1 Beta 2 Yayımlandı

Started by Antes, July 18, 2015, 07:07:44 AM

Previous topic - Next topic

xSabotaJx

kararlı sürüm gelse de temiz bir kurulum yapsam.. :)
Clio Türkiye (SMF) | Burak Sarı (Wordpress)

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar.
Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

Emre A.

Quote from: xSabotaJx on December 10, 2015, 03:56:47 PM
kararlı sürüm gelse de temiz bir kurulum yapsam.. :)
Ben de bekliyorum. Sırf bu sürüm gelecek diye :) Yoksa sitelerime forum morum yok :)

Seyit replikacep.com

Yil basina  beta 3 cikarmi aceba :) supriz olurmuki beta 3 ne dersiniz

Seyit replikacep.com

2016 ya geldik daha beta 3 bile cikmadi nekadar agir ilerliyor  insaf bea

tarantula901

Quote from: Replikacep on January 01, 2016, 04:56:33 PM
2016 ya geldik daha beta 3 bile cikmadi nekadar agir ilerliyor  insaf bea

Smf'nin gelişmesine sende yardımcı olabilirsin ne kadar yardımcı olursan okadar hızlı çıkar.

gevv

kodlarda versiyon bölümüne 2.1 Beta 3  eklenmiş ama duyurusunu yapmadılar

bakalım neler olacak beklemek lazım
ElkArte is a modern, powerful community building forum software. https://www.elkarte.net/

Antes

Quote from: gevv on February 08, 2016, 06:41:11 AM
kodlarda versiyon bölümüne 2.1 Beta 3  eklenmiş ama duyurusunu yapmadılar

bakalım neler olacak beklemek lazım

Güncelleme sırasında UTF8 dönüşümü hata veriyordu o sorun çözüldüğünde eğer başka bi hata görmezsek (yükleme ve yükseltmede) Beta 3 yayımlanacak.

gevv

anladım @antes hocam https://github.com/SimpleMachines/SMF2.1/milestones  bolümünden baktım beta3 %98 de kalmış dediğiniz gibi çözülmemiş 1 sorun var  16 gündür hareket yokmuş biri çözsede beta 3 çıksa :)

hatta beta3 değilde direkt RC çıksa :D :D 
ElkArte is a modern, powerful community building forum software. https://www.elkarte.net/

Antes

Keşke vakit olsada öyle bi atlama yapabilsek RC1 gerçekten çok önemli bi yayım olacak. Keza RC1 ile Mod ve Tema sitesini SMF 2.1'e açmış olacağız (umuyorum sanıyorum).

Fakat SMF 2.1 için tema onaylamaları çok yavaş şekilde olabilir, bildiğiniz üzere SMF 2.1 artık HTML5/CSS3 standartlarını kullanmakta ve bunun için yazılmış bi onaylama klavuzu mevcut değil (daha çok iş  :-\ )

NoPasaran

Bu sorunu nasıl çözeceğiz ya.

Localde deniyorum, 89 dk oldu tık yok  ;D
kralkartal.net SMF 2.0.8

Seyit replikacep.com

Quote from: NoPasaran on February 20, 2016, 07:09:35 PM

Ya beta 3 u bekliceksin yada sitendeki mod larin tablolarini phpmyadminde sileceksin o zaman guncellersin

NoPasaran

Quote from: Replikacep on February 21, 2016, 08:17:25 AM

Ya beta 3 u bekliceksin yada sitendeki mod larin tablolarini phpmyadminde sileceksin o zaman guncellersin

Offline eski bir forum. Hatıra niyetine duruyor. Bekleyelim. Localden olana kadar kalsın eski haliyle. bu sorunlar yüzünden xenforoya geçmiştim :D
kralkartal.net SMF 2.0.8

tarantula901

Bu sorunu çözmüştüm sorun smf_members tablosundaki bir kaç alandan kaynaklı tam çözüm vermiyorum sorunu çözeyim derken sıkıntı çıkarabilirsiniz.

xSabotaJx

Beta3'ü bitirmişler..
  100% complete   0 open   79 closed
RC1'de son durum..
  25% complete   9 open   3 closed 

bu arada, bu mesajı atarken şu hatayı aldım:
Temporarily Unavailable
Due to high stress on the server the forum is temporarily unavailable.  Please try again later.

Page served by: 10.0.100.113

Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

Seyit replikacep.com

Quote from: xSabotaJx on March 05, 2016, 05:20:09 AM
Beta3'ü bitirmişler..
  100% complete   0 open   79 closed
RC1'de son durum..
  25% complete   9 open   3 closed 

bu arada, bu mesajı atarken şu hatayı aldım:
Temporarily Unavailable
Due to high stress on the server the forum is temporarily unavailable.  Please try again later.

Page served by: 10.0.100.113

umarımki en kısa sürede RC 1  cıkar  bizde sitemizi güncelleriz :)
beta 3 de gecsemmi  bilemiyorum ne dersiniz gecebilirmiyiz beta 3 de iken   yorumlarınız  esik olmasın  :)

gevv

beta 3 100%  olalı sanırım bir hafta oldu   news bölümünde bildirmelerini bekliyorum

bilgim olsa yardım etmeyi çok isterdim ne bileyim smf çok köklü bir sistem bir sürü uzmanı var üstelik artık githubda   daha fazla koder erişebiliyor buna rağmen rc1 de çözülmeyi bekleyen 9 sorun var

Antes

Quote from: gevv on March 05, 2016, 02:45:08 PM
beta 3 100%  olalı sanırım bir hafta oldu   news bölümünde bildirmelerini bekliyorum

bilgim olsa yardım etmeyi çok isterdim ne bileyim smf çok köklü bir sistem bir sürü uzmanı var üstelik artık githubda   daha fazla koder erişebiliyor buna rağmen rc1 de çözülmeyi bekleyen 9 sorun var

Aslında kodlama bilmenize gerek yok, beta yayınlarını indirip deneseniz ve bize geri bildirimde bulunsanızda yeter. Her şey "bug"lardan ibaret de değildir. Biz UX dediğimiz kullanıcı deneyimlerinide geliştirmek üzerine çalışıyoruz. Telefonunuzdan, tabletinizden SMF 2.1'i deneyin, size zorluk çıkaran kullanımda sıkıntılı yerler varsa bize bildirin üzerine çalışalım.

xSabotaJx

Quote from: gevv on March 05, 2016, 02:45:08 PM
beta 3 100%  olalı sanırım bir hafta oldu
evet, github'da yazıyor..

Quote from: Antes on March 05, 2016, 03:06:34 PM
Aslında kodlama bilmenize gerek yok, beta yayınlarını indirip deneseniz ve bize geri bildirimde bulunsanızda yeter. Her şey "bug"lardan ibaret de değildir. Biz UX dediğimiz kullanıcı deneyimlerinide geliştirmek üzerine çalışıyoruz. Telefonunuzdan, tabletinizden SMF 2.1'i deneyin, size zorluk çıkaran kullanımda sıkıntılı yerler varsa bize bildirin üzerine çalışalım.
bu tarz destekleri seviyorum, keşke vaktim olsa..

zeytark

Kararlı sürüm gelirde temiz bir kurulum yaparız inşallah

Erdal1

bu Beta nazaman biticek ? hicbi Beta bukadar sürmezki kac Ay oldu halen Beta. >:(
Bizim Dünyamiz - ELEKTRONIK SIGARA HAKKINDA BÜTÜN BILGILI KONULAR

Advertisement: