News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Menü ağacı düzenleme

Started by byekrem, November 04, 2015, 03:11:23 PM

Previous topic - Next topic

byekrem

Merhaba arkadaşlar
smf 2.0.1.1 versiyonu reseller tema kullanıyorum adres hxxp:geyikmahallesi.com [nonactive]

kategoriler içinde gezerken bir önceki kategoriye gönmek için hiç bir buton yok vbuletinde ki gibi üstteki menü ağacını kullanılar hale sokamazmıyız yani örneğin

Geyik Mahallesi /Hayvanlar Alemi / Evcil hayvanlar / Bukalemun bakımı
link:hxxp:www.geyikmahallesi.com/evcil-hayvanlar/bukalemun-bakimi/msg20/?boardseen#new [nonactive]

bir üst menü olan evcil hayvanlar yazısına basınca evcil hayvanlara gitmek istiyorum ancak link sistemi otomatik olsa gerek aktifleştiremedim yardımcı olursanız sevinirim

Erdal1

Bizim Dünyamiz - ELEKTRONIK SIGARA HAKKINDA BÜTÜN BILGILI KONULAR

byekrem

dostum öncelikle mesajın için teşekkür ederim ancak dediğim gibi benim siteye girip deneyebilirsiniz menü ağacını bir türlü çalıştıramadım bir yerde bi hata mı oldu acaba bir fikriniz var mı

Erdal1

sorumlu bölüm > theme/reseller/index.template.php

<div class="navigate_section"> ....header'in altinda üst bölümde

css ise, reseller.css , breadcrump ara

bunlari originalle kiyasla.

byekrem

dostum çok garip ama index_template.php ve reseller.css i alt üst ettim ancak hepsi aynı hatta gözden kaçırdığım bir yer i var diye ilgili bölümleri orjialden kopyala yapıştır yaptım ancak değişen birşey olmadı

byekrem

ayrıca pretty url's eklentisi kullanıyorum onunla bir alakası olabilirmi

byekrem

evrakaaa buldum ilk başta dediğim gibi kod ile alakalı değilmiş tema ayarları bölümünde Geçerli konumu metin yerine link olarak göster:   diye bir yer buldum oradan yapılıyormuş ben çok yanlış anlamışım

ilk olarak bu seçeneği linkleri metin olarak göstersin diye işaretlemiştim ancak öyle değilmiş
konu gelmişken sorayım peki
sitede paylaşılan linkleri metin olarak görünsün istiyorum mümkün mü??

Erdal1

Quotesitede paylaşılan linkleri metin olarak görünsün istiyorum mümkün mü??

Adminden ayarlayabilirsin.

byekrem

yerini tam olarak bulamadım yardımcı olabilirmisiniz?

Erdal1

Quote from: byekrem on November 06, 2015, 02:52:59 PM
yerini tam olarak bulamadım yardımcı olabilirmisiniz?

ben 2.1 kullaniyorum,

Admin -> Yapilandirma / Özellikler ve secenekler / BBC -> URL'leri bağlantılara çevir

Advertisement: