Kendi forumumda şifremi unuttum ve aktivasyon linkleri problemi

Started by A.Pearce, December 10, 2015, 08:13:57 AM

Previous topic - Next topic

A.Pearce

Uzun zamandır ücretsiz hosting sağlayan bir firmayı kullanmaktayım ve yakın zamana kadar böyle bir sorun yoktu. Daha önce de böyle olmuştu ama sonra düzelmişti. Forumda şifremi unuttum linki ve üye olunca aktivasyon linki hiçbir şekilde maile gelmiyor. Bu problem SMF nin kendisinden mi yoksa kullandığım hosting firmasından mı kaynaklanıyor?

Antes

Mail gönderme konusunda aralıklarla sorun yaşanıyorsa bu yer sağlayıcınız ile ilgilidir. Tavsiyem yıllık 30/40 TL olan bi yere geçin.

A.Pearce

Quote from: Antes on December 10, 2015, 08:56:28 AM
Mail gönderme konusunda aralıklarla sorun yaşanıyorsa bu yer sağlayıcınız ile ilgilidir. Tavsiyem yıllık 30/40 TL olan bi yere geçin.

Daha önceden de böyle olmuştu ama sonra düzelmişti yani hosting kaynaklıydı. Sanıyorum yine hosting den.. Evet ücretli bir yere gerçekte fayda var :)

tarantula901

Hostingle iletişime geçip mail fonsiyonun kapalı olup olmadığını söyleyin ücretsiz olduğu için ulaşamayabilirsinizde yada smtp mail özellliğini kullanarakta mail sorununu ortadan kaldırmış olabilirsiniz.

ama size tavsiyem ücretli bir hostinge geçmeniz yıllık zaten 50 100 arasında iyi hostingler bulabilirsiniz.

Advertisement: