Kako da manualno dodam jezike na SMF?

Started by Backz, October 07, 2015, 12:07:36 PM

Previous topic - Next topic

Backz

Ja veoma dobro poznajem engleski i znam da će većina vas postaviti ovaj topic da pročitam ali imam problema da ga shvatim i kako god sam pokušao, ne radi. Pošto znam da ovde ima dosta ljudi koji su moderatori ili tako nešto da mi pomognu ili konkretno prevedu šta treba da uradim pošto mi ne radi na onaj način da samo preko Admin > Configuration > Languages dodam jezike. Ne znam što zaista. Hvala unapred!

John.

Ja te ne razumijem šta ti želiš? Dodao si jezik, ali ti nije prebacilo na njega ili šta?

Backz

Skinuo sam jezik, ali ne znam kako da ga stavim na FTP.

Founder 2008


   Evo uputstva za upload preko FTP-a https://www.youtube.com/watch?v=A-gr0LIWT64 . Kada uradiš upload fajlova u folder languages, u admin panelu izvršite podešavanje.

vujicicdragan

ja imam jedno pitanje oko jezika:

Download from Simple Machines
Type name of language to search for or leave blank to search for all.  i Kada kliknem search izbaci mi ovo
The Simple Machines site is not responding. Please try again later.

       Reč je o SMF 2.0.11.     Molim vas pomozite mi ovo sam instalirao radi deteta da ima da se razonodi sa društvom unapred hvala vam puno..... ;)

Dzonny

Quote from: vujicicdragan on November 25, 2015, 07:11:40 AM
ja imam jedno pitanje oko jezika:

Download from Simple Machines
Type name of language to search for or leave blank to search for all.  i Kada kliknem search izbaci mi ovo
The Simple Machines site is not responding. Please try again later.

       Reč je o SMF 2.0.11.     Molim vas pomozite mi ovo sam instalirao radi deteta da ima da se razonodi sa društvom unapred hvala vam puno..... ;)
Verovatno je SMF sajt bio nedostupan zbog preteranog saobraćaja, pokušajte ponovo i trebalo bi sve raditi bez problema :)

Advertisement: