News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

paypal olmayan ücretli abonelik yardımı

Started by Sallla, April 03, 2016, 03:30:16 PM

Previous topic - Next topic

Sallla

ücretli abonelik acdım

paypal olmadan bunu nasıl kullanabilirim

üye profilinde istediği süreye göre sipariş versin yeterli hesapda para görürsem aboneliği manuel elle ben açıcam.
Altın ateşle, Kadın altınla, Erkekse kadınıyla imtihan edilir

cee山

Bildiğim kadarıyla Paypal'dan başka sistem smf bulunmuyor.Bunun sebebi güvenlik-güncelleme vs... olabilir.

Diğer türlü para gönderimi yapıp size bildirim yapabilirlerse bir tane Üye Grubu açıp ona belli kategorileri görme hakkı vermeniz yeterli olucaktır.

Eğer ben yaptırmak istiyorum vs.. derseniz freelancer ile iletişeme geçip ödeme sistemini sitenize ekleyebilirsiniz.Veya Wordpress bu konuda eklenti sunabiliyor sitenizi wordpress olarak düşünebilirsiniz.

Not:Bilmediklerim vs.. olabilir.Yazanlar olur hatalarım varsa söylenebilir.Ben böyle biliyorum.

Antes

Ödeme sistemleri eklenmesi ve takip edilmesi biraz zor. İşin içine para girince insanlar ücretsiz/ücretli platform dinlemiyor 1 kuruş bile değerli oluyor. O yüzden bizimde dikkatli olmamız gerekiyor. SMF 2.1'i hazırlarken bi kaç farklı ödeme yöntemi konusundada tartışmalar oldu fakat ortak kanı hep aynı.

Ne yazık ki SMF belli bir süre daha sadece paypal üzerinden sadece ödeme kabul edecek.

Sallla

mesela 1 aylıklar 3 aylıklar diye uye grubu olustururum

odeme yapan ınsanları manuel uye grubunada alırım ama,

1 kısıyı 1 aylık uye grubuna aldım diyelim, 30 gün gecdikden sonra uye grupdan nasıl düşer ????

binlerce üyeyi gün gün takip edememki, süresi biten grupdan kendiliğinden düşmesi için ne yapmalıyım ???

Antes

Ücretli abonelik sisteminde bu tarz bi şeye izin veriyor zaten, siz 1 aylık 3 aylık diye ücretli aboneliklerinizi oluşturun sonra üye profilinden > ücretli abonelikler kısmına geldiğinizde o aboneliklerden birini atama yetkiniz var. Daha sonrasında takip etmeklede uğraşmazsınız.

ozbakir

smf de paypal zaten otomatik ayarlıyor bu dediğinizi
Haber [nofollow]
Magazin Haber [nofollow]

Sallla

Quote from: ozbakir on April 17, 2016, 01:01:43 PM
smf de paypal zaten otomatik ayarlıyor bu dediğinizi

biraz dikkatli okusanız.

paypal kullanmak istemiyorum.

banka hesabıma para yatıran üyeye nasıl vip üyelik açarım ???

Antes

Quote from: Antes on April 04, 2016, 06:00:48 PM
Ücretli abonelik sisteminde bu tarz bi şeye izin veriyor zaten, siz 1 aylık 3 aylık diye ücretli aboneliklerinizi oluşturun sonra üye profilinden > ücretli abonelikler kısmına geldiğinizde o aboneliklerden birini atama yetkiniz var. Daha sonrasında takip etmeklede uğraşmazsınız.

???

Advertisement: