SimplePortal Sayfa Sayısı Sorunu!

Started by ZaferOzturk, August 06, 2016, 01:50:39 AM

Previous topic - Next topic

xSabotaJx

imkansız değil ama bu konuda bilgim yok..
Clio Türkiye (SMF) | Burak Sarı (Wordpress)

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar.
Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

ZaferOzturk

xSabotaJx

Clio Türkiye (SMF) | Burak Sarı (Wordpress)

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar.
Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

tunafloyd

Quote from: ZaferOzturk on August 08, 2016, 11:42:35 AM
ben şu kat olayını yanlış yere yazmışım.Şimdi yaptım çok teşekkürler.Birde bir şey sorabilir miyim? Mesela bölüm seçip o bölümlerde açılan konuları otomatik gösteriyor ancak ben başka bir bölümde bulunan 1 tane konuyu koymak istiyorum onu nasıl yapabilirim?

O sayfanın ss' ini atar mısın bende yapayım :) bende de aynı sorun var

ZaferOzturk

Quote from: tunafloyd on August 08, 2016, 12:44:06 PM
ben şu kat olayını yanlış yere yazmışım.Şimdi yaptım çok teşekkürler.Birde bir şey sorabilir miyim? Mesela bölüm seçip o bölümlerde açılan konuları otomatik gösteriyor ancak ben başka bir bölümde bulunan 1 tane konuyu koymak istiyorum onu nasıl yapabilirim?

tunafloyd

Quote from: ZaferOzturk on August 08, 2016, 12:58:10 PM
Quote from: tunafloyd on August 08, 2016, 12:44:06 PM

eyvallah da :) ben 10 yaptım 100 dediğini 10 konudan sonrasını göstermeyecek mi?

ZaferOzturk

Advertisement: