News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Post'un içine resim yükleme.

Started by yemliha24, December 02, 2016, 07:27:35 AM

Previous topic - Next topic

yemliha24

Merhabalar istediğim bir kaç şey var.

Mümkün mü yada yapmasını bilen var mı yardımcı olursanız sevinirim.

1- Bir konuya cevap verirken yanıtla dediğimizde karşımıza çıkan alanda yada hızlı yanıttı yada konu açarken yazı yazdığımız bu bölümün hemen üzerinde RESİM YÜKLE butonu koymak istiyorum.

2-Bu buton ile çoklu resim seçip seçtiğim resimlerin yüklenmesini ve bu yazı yazdığımız alana eklenmesini istiyorum.

3-Eklenen resimlerin üzerine watermak olsun istiyorum.

Bu yazdıklarım mümkün mü ? Teşekkürler.

Antes

Emre A.

Quote from: Makinecii on December 12, 2016, 04:40:56 AM
Bende yapamadım bir yardımcı olur musunuz?

Antes'in verdiği url adresinde bulunan "Clone Or Download" düğmesine tıkla. "ZİP" formatını seçerek indirme işlemini başlat. Forum - Yönetim Paneli bölümünde Paket yükleyicisi kısmına girerek indirdiğin paketi yükle.
Eğer hata alırsan, aldığın hataları bana belirt yardımcı olayım sana.

yemliha24

Hocam çok teşekkür ederim.

Bir sorunum daha var.

Ben resim yükleme butonunu kalın yatay alt çizgi butonları varya onların üzerine koymak istiyorum ve buton yapmak istiyorum.

Yani: bir resim yükleme butonu yapacağım ve insanlar buna tıklayıp yükle diyecek.

yemliha24

Aslında yapmak istediğim şey çoklu resim yükleme yani resim yükle butunonu tıklayıp 10 dosyayı aynı anda yüklemek

Emre A.

Kendisinde olması gerekiyor(du)? Yanıtla kısmında Alt bölümde "Ekler ve diğer seçenekler" olması gerek. Seçeneği tıkladıktan sonra karşınıza "Dosya Ekle:" seçeneği de çıkacak. Zaten gözünüze çarpar direk "(daha çok eklenti)" tıkladıkça sizlere alternatif yükleme seçenekleri de sunacak.

yemliha24

Quote from: Emre Y. on December 23, 2016, 03:31:17 AM
Kendisinde olması gerekiyor(du)? Yanıtla kısmında Alt bölümde "Ekler ve diğer seçenekler" olması gerek. Seçeneği tıkladıktan sonra karşınıza "Dosya Ekle:" seçeneği de çıkacak. Zaten gözünüze çarpar direk "(daha çok eklenti)" tıkladıkça sizlere alternatif yükleme seçenekleri de sunacak.

Hocam bunda sorun yok bunları biliyorum.

Benim istediğim tek buton olacak ve 10 resim aynı anda yüklenecek.

Emre A.

Araştırıyorum. Bulunca bu yazıyı düzenleyeceğim. Beklemede kalın

yemliha24

Quote from: Emre Y. on December 24, 2016, 03:53:47 PM
Araştırıyorum. Bulunca bu yazıyı düzenleyeceğim. Beklemede kalın

Çok teşekkür ederim .

yemliha24

Merhaba konu ne durumda hala arıyorum bulamadım.

apache

Quote from: Antes on December 06, 2016, 08:08:55 AM
https://github.com/Spuds/SMF-ILA bu eklenti işinizi görecektir.

bende . şöyle bir hata çıktı  yüklerken :

Paket yüklemesi şu sebepten dolayı gerçekleştirilemedi :
"Paketin sunucuya indirilmesine karşın paketin boş olduğu tespit edildi. Lütfen "Packages" klasörü ve "temp" alt klasörlerinin yazılabilir olduğundan emin olun. Eğer bu sorunu tekrar yaşarsanız, bilgisayarınızda arşivi çıkartmayı ve içindeki dosyaları "Packages" klasöründe bulunan oluşturacağınız bir alt klasöre yüklemeyi deneyin. Örneğin adı shout.tar.gz olan bir paket için:
1) Paketi bilgisayarınıza indirin ve arşivi çıkartın.
2) Bir FTP istemcisi kullanarak "Packages" klasörünüzde paket ismiyle bir klasör oluşturun.
3) Tüm çıkartılmış dosyaları oluşturduğunuz klasöre yükleyin.
4) SMF Paket Yöneticisinde ilgili paket yüklemeye hazır olarak gözükecektir."

mehmetali01

bu eklentiyi kullanın benimde çok işime yaradı

Seyit replikacep.com

Advertisement: