News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Niste uneli telo poruke

Started by Dinox, December 20, 2016, 06:23:48 PM

Previous topic - Next topic

Dinox

Forum je radio normalno, sve je normalno radilo, i sada nedavno sam instalirao Box BBC paket, i radilo je sve normalno, sutra dan su nestali svi paketi koje sam imao i počelo je da se dešava ovo sa telom porue, znači imam kod već napisan i sve, i odem na taj post, kliknem "Edit", i odmah "Post" i svejedno niste uneli telo poruke, do čega bi to moglo biti ?
Našao sam neke teme s ovim problemom, ali nije mi jasno ništa u tim temama
SMF Version 2.0.12

Dzonny

Moraš malo detaljnije i jasnije opisati šta se desilo.
Kako su to sutradan nestali svi paketi koje si imao? Kako misliš nestali? Odakle nestali?
Da li imaš nešto u error logu, i šta?

Dinox

Kada sam instalirao taj paket box bbc ovo mi je izbacilo - hxxp:dodaj.rs/photos/20161221148236342823880.png [nonactive]
Al svejedno sam išao da ga intaliram, a paketi su nestali, obrisali su se.

Dzonny

Greške su tu sa razlogom, nisu slučajno izlistane. Zbog toga ti i baguje forum i imaš problem koji imaš.
Moraš ručno (prati upustva za ručno instaliranje modova) izvršiti izmene u fajlovima gde je prijavljena greška sa te slike. Ili alternativno ručno možeš deinstalirati mod naravno ako ga ne želiš.

A opet mi nije jasno kako su paketi nestali, tj obrisali se, zbog čega, kako odjednom mogu nestati svi paketi i obrisati se?

Dinox

Pa vjerojatno zbog tog paketa ? Ne znam ni ja stvarno, i ne mogu ga deintalirati kada nije instaliran, ne znam. Radio sam ovo dosta puta i nikada nije bilo problema, i evo sada imam problem.

Dzonny

Jasno, zato sam napisao da to moraš ručno odraditi, imaš upustvo ovde:
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=356859.0

Ili možeš vratiti backup ako ga ima, udji u Packages i backups, pa probaj da nadješ arhiviran fajl koji ima naziv nešto poput before-box bbc.zip ili tako nekako, pogledaj koji je poslednji paket kreiran i trebalo bi da je to taj, otovriš ga i sve iz njega ubaciš u root foruma, tj pregaziš postojeće fajlove.
Naravno, pre svega za svaki slučaj napravi backup :)

Advertisement: