News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

ftp ve phpadmine giremiyorum

Started by Restorasyon, April 18, 2017, 04:32:04 PM

Previous topic - Next topic

Restorasyon

arkadaşlar uzun süredir ihtiyacım olmamıştı. şimdi denedim girilmiyor. nedir problem anlamadım.

Internal Server Error

500

Cpanel::Exception::IO::UnlinkError/(XID zgn7p2) Bir hata nedeniyle sistem "/var/cpanel/overquota/blocks_restore" ögesinin bağlantısını kaldıramadı: Permission denied
The system failed to unlink "/var/cpanel/overquota/blocks_restore" because of an error: Permission denied
at /usr/local/cpanel/Cpanel/Exception/CORE.pm line 77.
   Cpanel::Exception::create("IO::UnlinkError", ARRAY(0x1e155a0)) called at /usr/local/cpanel/Cpanel/Exception.pm line 30
   Cpanel::Exception::__ANON__(__CPANEL_HIDDEN__, ARRAY(0x1e155a0)) called at /usr/local/cpanel/Cpanel/Autodie/Unlink.pm line 37
   Cpanel::Autodie::Unlink::unlink_if_exists("/var/cpanel/overquota/blocks_restore") called at /usr/local/cpanel/Cpanel/Quota/OverCache.pm line 92
   Cpanel::Quota::OverCache::_unset_at_quota("blocks", "restore") called at /usr/local/cpanel/Cpanel/Quota/OverCache.pm line 79
   Cpanel::Quota::OverCache::unset_user_at_blocks_quota("restore") called at cpsrvd.pl line 2487
   cpanel::cpsrvd::verify_user_is_at_blocks_quota_or_unset("restore") called at cpsrvd.pl line 2443
   cpanel::cpsrvd::dodoc_cpaneld() called at cpsrvd.pl line 1607
   cpanel::cpsrvd::dodoc(HASH(0x13b0c90)) called at cpsrvd.pl line 1367
   cpanel::cpsrvd::handle_one_connection() called at cpsrvd.pl line 849
   cpanel::cpsrvd::script() called at cpsrvd.pl line 319
cpsrvd/11.62.0.21 Server at www.siteminadi.com
"Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır 
Toprak,eğer uğrunda ölen varsa vatandır."

Restorasyon - Gece Görüş Dürbünü - Mimari Forum

Antes

Lütfen bu tarz konuları alan sağlayıcınız ile görüşün durumun SMF ile bir ilgisi yok.

Restorasyon

görüştüm. ftpden yedeklerini sil dediler. yedeğim yok. dedim.
email vb. olabilir dediler, fakat emaillerin toplamı 200mb yer kaplıyor. onun dışında ne olabilir bilemedim. :(
"Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır 
Toprak,eğer uğrunda ölen varsa vatandır."

Restorasyon - Gece Görüş Dürbünü - Mimari Forum

tarantula901

Sorun hosting kaynaklı olduğu için onların size yardımcı olmaları lazım smf ile alakalı bir durum yok malesef bu konuda bizimde yapabileceğimiz birşey yok.

Macabreo

Konu elbette SMF ile alakalı değil ama yine elimizden geldiğince yardımcı olalım. Saldırı yemiş olabilirsiniz ya da hosting sağlayıcınızın kullandığı server'a virüs girmiş olabilir.

Advertisement: