smf 2.1 beta 3 de siteamap modları calışmaz olmuş

Started by Seyit replikacep.com, April 30, 2017, 07:08:59 AM

Previous topic - Next topic

Seyit replikacep.com

beta  3 de  sitemap  modu calışmaz olmuş 

http://21.replikacep.com/index.php?action=sitemap;xml

bu nedendir  fikir verebilecek varmı ?

https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=755

bu mod

beta 2 de calışıyor  sorunsuz

beta 3 de  kurulum sorunsuz ancak sitemap calışmıyor

bu mod lazım bana  sorunun mod da oldugunu sanmıyorum ama

tarantula901

Smf 2.1 hala test aşamasındadır bu sorunların olması normaldir kararlı sürüm çıktığında kullanabilirsiniz asıl sitelerinizde kullanmanızı önermiyoruz.

Seyit replikacep.com

asil sitemde kullaniyorum donusu yok sadece seo cozulsun sitemap beta 3 e gececegim
beta 2 yavas  beta 3 baya baya iyi  yanliz sitemap calismiyor beta 3 de biyerde cakisma yapiyor sanirim

tarantula901

Quote from: Replikacep on May 05, 2017, 09:25:15 AM
asil sitemde kullaniyorum donusu yok sadece seo cozulsun sitemap beta 3 e gececegim
beta 2 yavas  beta 3 baya baya iyi  yanliz sitemap calismiyor beta 3 de biyerde cakisma yapiyor sanirim

Smf 2.1 beta 3 asıl sitelerinizde kullanmayı önermiyoruz bu tür sorunların çıkması normal

Seyit replikacep.com

Asil sitenizde  lafindan biktim  arkadasim olmasan  dum duz gidecektim

Sitemap lazim iste bunun beta 3 le ne alakasi var zaten okadar fazla dosyada degisiklikte yapmiyo hele seo smf dosyalarinda degisiklik yapmiyor beta 3  deyip duruyorsunuz baslicagim beta 3 nuze

Emre A.

Quote from: Replikacep on June 13, 2017, 11:04:06 AM
Asil sitenizde  lafindan biktim  arkadasim olmasan  dum duz gidecektim
Sitemap lazim iste bunun beta 3 le ne alakasi var zaten okadar fazla dosyada degisiklikte yapmiyo hele seo smf dosyalarinda degisiklik yapmiyor beta 3  deyip duruyorsunuz baslicagim beta 3 nuze

Sakin ol @Replikacep adı üzerinde BETA sürüm. Sakin ol.

Antes

Quote from: Replikacep on June 13, 2017, 11:04:06 AM

Beta ile Stabil sürüm arasındaki farkı anlasan aslında bi şeyler yoluna girecek ama bi noktada sıkıntı çıkıyor ve sen inatla anlamamak konusunda ısrar ediyorsun. Yarım yamalak, kimsenin anlamadığı ingilizcen ile millete atarlanıyorsun, bunun sonunda bu siteden & Github üzerinden banlanacaksın.

Seyit replikacep.com

Yorum yazmiyacagim artik rc surumude cikacak bekliyecegim ozaman  merak ediyorum ne diceksiniz  su calismiyor bu calismiyor dedigimde  bu seferde mod yapimcisina yazin dersiniz  bende derim ki o modun sahini piyasada yok en son 2007 de modunu guncellemis zaten   ne olacak o zaman merak ediyorum  zaten canim sikkin beta ya bulastik bir kere trafik  filan kalmadi sitemde 3500 tekil ziyaretci vardi bu beta yuzunden gunluk 1000 bile demiyo artik siralamada filanda dustum

Ne olacak bilemiyorum  rc yi bekliyecegiz artik bakalim o cikinca ne olacak

Emre A.

Quote from: Replikacep on June 14, 2017, 02:16:31 PM
Yorum yazmiyacagim artik rc surumude cikacak bekliyecegim ozaman  merak ediyorum ne diceksiniz  su calismiyor bu calismiyor dedigimde  bu seferde mod yapimcisina yazin dersiniz  bende derim ki o modun sahini piyasada yok en son 2007 de modunu guncellemis zaten   ne olacak o zaman merak ediyorum  zaten canim sikkin beta ya bulastik bir kere trafik  filan kalmadi sitemde 3500 tekil ziyaretci vardi bu beta yuzunden gunluk 1000 bile demiyo artik siralamada filanda dustum
Ne olacak bilemiyorum  rc yi bekliyecegiz artik bakalim o cikinca ne olacak

SMF 'ye ne sıralamadan düşmen? SMF yazıyor gerisini kullanıcıya bırakıyor. Google'yi çok önemsiyorsan basarsın parayı Seo uzmanlarına sıralamada da yükseltirler seni, siteni de Google için geliştirirler. Ayrıca anlamadığım konu BETA olmasına rağmen neden KULLANIYORSUN?

Bak burada ne demiş;
Note: As this is in development, we do not recommend running SMF 2.1 Beta 3 on a production site.
Uyarı:
Not: Geliştirme aşamasındayken SMF 2.1 Beta 3'ü bir üretim sitesinde çalıştırmanızı önermiyoruz.

Sen kullanıyorsun. SMF sence sorumluluk alır mı? Ben olsam ben de almam.

Tavsiyem; Beta / Alfa sürümden vazgeç bir an önce.

Şuan kullanılabilir sürüm:
SMF 2.0.14

Lütfen biraz sakin ol. Rica ediyorum..

Seyit replikacep.com

Advertisement: