News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Frissítés utáni hba

Started by pannonfater, May 27, 2017, 04:56:57 AM

Previous topic - Next topic

pannonfater

Sziasztok!
2.0.13-ról frissítettem 2.0.14-re, látszólag ok volt, de a következő hibaüzenet jelenik meg:

Fatal error: Function name must be a string in /home/pandifater/domains/zenekoho.noir.hu/public_html/forum/Sources/Load.php on line 142

Mit kell tenni, hogy kiküszöböljem a hibát?
Köszönettel várom a javaslatokat :)
Üdvözlettel:
pannonfater

istvan5555

Hi,

Szintén elszállt a frissítés után. HTTP ERROR 500 az üzenet. Már visszaírtam az index.php-t, hátha, de nem hatotta meg... Help...

István

marcosbr

Próbálja upgrade.php helyett index.php
Nothing in life is absolute. We are always learning... Did you know that?
https://amigosdaeletronica.com.br

istvan5555

Hi,

Nem sikerült a javítgatás. Letöröltem és újra feltelepítettem a 2.0.14 verziót. Sajnálatos módon az adatbázisból sem a fórumtáblákat, sem a fórumokat nem jeleníti meg, pedig ott van minden adat. A felhasználók adatai is megvannak, azt sem tölti be. Mivel tudnám kiengesztelni?

István

marcosbr


  Jó napot kívánok.
  Nem támasztják alá, mielőtt? A fórum jött dolgozni 2014-ben?
  Megjegyezzük, hogy a téma a pannonfater eltér ő ,,hiba" Ez azt mutatja, a hibát, mappa, vonal, stb ...
  És úgy tűnik, már döntött. Oldal futás!

  Az ő esetében más és más. Hiba ,,Ismeretlen" Meg kell ellenőrizni a szerver támogatás és cPanel hibákat.


  Mi okozhatja ezt:


1- Definition helytelenül paraméterek segítségével egy .htaccess fájlt.
 
2- Nagy erőforrás-felhasználásra vagy timeout: Ingyenes szerver?

3. Engedélyek hibás fájlokat (Linux): mappák engedéllyel kell rendelkeznie (chmod) 755 legnagyobb és a legnagyobb engedélyezett fájlok 644. Ha 777 jogosultságokat egy mappa vagy PHP fájlt, ez a hiba valószínűleg előfordulnak.

4. Nagy számú egyidejű hozzáférések az oldalon.


5- átírásához hibák és PHP irányelveket.


Acesse o servidor e busque
Nothing in life is absolute. We are always learning... Did you know that?
https://amigosdaeletronica.com.br

istvan5555

Hi,

pocsistvan.hu/smf   a fórum címe. Ez szállt el frissítés közben.

István

marcosbr

Nothing in life is absolute. We are always learning... Did you know that?
https://amigosdaeletronica.com.br

istvan5555

Hi,

Körvonalazódik a hiba!

NEM a mysql adatbázist használja, mert a sqlite adatbázissal engedte telepíteni. azt meg nem találom sehol. A settings.php-ben ha átírom a sqlite-t mysql-re, leáll a fórum... Hogyan lehet rábírni, hogy a mysql beállítással is települjön? Vagy hogyan lehet rábírni, hogy mégis inkább a mysql legyen a sqlite helyett az adatbázis? Egyáltalán, hol van a sqlite helyileg?

István

istvan5555

Hi,

A szerver adminisztrátorának tanácsára átállítottam a PHP verziószámát és így minden jól működik. Köszi Szabolcs!

                            István

pannonfater

Sziasztok!
Nincs sem időm, sem tudásom javítgatni a fórumom hibás működését.
Keresek valakit, aki anyagi díjazás fejében meggyógyítaná  :)
Működik a fórum, de némi korrekcióra van szükség, hogy teljeskörűen legyen használható.
Aki hajlandó segíteni, az alábbi címen veheti fel a kapcsolatot velem:
[email protected]
Köszönettel:
Protzeller Zsolt

ui: regelés után meg lehet nézni, hogyan működik jelenleg a fórum.
hxxp:pandifater.hu/ [nonactive]

Advertisement: