News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

cevap yazacaktım yazamadım

Started by arslan_türk, June 21, 2017, 12:27:43 AM

Previous topic - Next topic

arslan_türk

Önceki açtığım konuyu kilitlemeniz çok büyük bir terbiyesizlik. Biraz olgun olun. Cevap yazacaktım yazamadım. Konuya gerekli geniş ayrıntılı cevap veren antes. Thank you very muck. Yalnız nedn 2.0.1 den beri 2.0.14 e kadar hep aynı özellik var? Bölüme şifre koyma bile yok. O kadar modu tek tek biz uyarlıyoruz.

Mesela adamın biri smf default temada kendini geliştirmek için http://www.teveccuh.com/smfd/ bunu yapmış.
Yönetim girişi de kullanıcı Teveccuh şifre 111111
Hiçbir çıkar sağlama amacı da yok. Alın bakın diye giriş bilgilerini dahi vermiş.

Yani bu adam o kadar modu sorunsuz uyarlamış, hatta kendi reklam alanları ve bazı işlevsel modlarını bile yapmış. Profil sayfası ayrı bir görüntü. Görselliğe çok özen vermiş. Defaultun yapısını bozmadan sade bir şekilde editlemiş. Yani gördüğünüz gibi aramızda geliştirmeye açık kişiler var; ama çok nadir. O kişiye msj attım, buraya yönlendirdi. Kendisi memurmuş ve ayda birkaç kez ilgileniyormuş ya da her güncelleme sonrası ilgileniyormuş. Siz neden piyasaya dağıtılan o onaylayıp yayınladığınız modları smf ye uyarlamıyorsunuz? İşte millet size yolluyor; ama indirme sitesinden yayınlayıp smf ye uyarlamıyorsunuz. Konu kilitlemek adamlık olsa, kitabını biz yazardık :)

Alpay

Tamam bu açık kalsın :) bir süre sonra unutulur gider, diğer herşey gibi...

arslan_türk

Alpay. Daha olgun cevaplar bekliyorum senden.

Emre A.

@arslan_türk iyi ki yetkim yok, yoksa en katı, en kuralcı yönetici(lerden) birisi olurdum.  :) Keşke konu kilitleme gibi bir yetkim olsaydı / olsaymış, Sana SMF Türkçe Bölümüne Giriş ve SMF Türkçe Destek Hakkında konularını döne döne okuttururdum. Daha olumlu cevaplar bekliyorsan, daha olumlu düşünüp, sorunu düzgünce yazman gerekiyor.

"Raporunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir."

arslan_türk

Emre. Zaten bu sözünle yetkili olamassın. Anca kendi sitenin yetkilisi olursun. Büyü bebeğim. Küfür etmedik, hakaret etmedik. Ne ayaksın yavrim? Zaten https://eyildirmaz.com/ web blogunla başın dette gibi. Gelişmemiş bir türlü. Dediğim gibi. Sadece kendi sitenin yetkilisi olursun.

Emre A.

Quote from: arslan_türk on June 21, 2017, 03:55:27 AM
Emre. Zaten bu sözünle yetkili olamassın. Anca kendi sitenin yetkilisi olursun. Büyü bebeğim. Küfür etmedik, hakaret etmedik. Ne ayaksın yavrim? Zaten https://eyildirmaz.com/ web blogunla başın dette gibi. Gelişmemiş bir türlü. Dediğim gibi. Sadece kendi sitenin yetkilisi olursun.

Yardımcı olmam için yetkiye ihtiyacım yok. "Bebeğim, Yavrim, Büyü" bu sözleri kullanarak zaten karakterini ortaya koymuşsun. Sen gibilerine verecek cevabım, uğraşacak zamanım yok benim.

Forumdan uzaklaştırılman için ticked gönderdim.

Blog sayfama gelince; Orası WordPress ve SimpleMachines ile hiç bir alakası olmadığı gibi, bir kaç Simple Machines bilgi yazısı var sadece o kadar. 2010'dan bu yana 'da açık. Sen gibi çaylaklara çökecek bir site değil.

Şimdi ben sen gibilerine, art niyetli olup, laf yetiştirmektense; gidip 3/5 kod daha öğrenmeye gidiyorum. SMF'nin geliştirilmeye ihtiyacı var.

İyi forumlar.

arslan_türk

Aferim. Öğrenmek iyidir. Benim de var wp blogum. Seninki 2010 dan beri açık olsa da bi gelişim gösterememişsin. Hahhhahahaha. Büyüyememişsin işte. Art niyetli olmak zaten kanında var olmalı. Önceki cevabında ne tür bir varlık olduğunu öğrettin bize thank you verrryyyy MUCK Yavriiiiiiii Beyyyyybiiiiiiiiiiiiii.

Advertisement: