News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Smf 2.1 Login kodlari yardim

Started by veli1970, July 21, 2017, 04:01:02 AM

Previous topic - Next topic

veli1970

QuoteHoşgeldiniz, My Community. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Merhaba
My Community. Lütfen veya bu yazilari kaldirmak istiyorum yanliz ca giriş yapın kayıt olun kalacak şekilde nasil ayarlarım kodların noktasına dokunsam hata veriyor.
kod bu
<li>', sprintf($txt[$context['can_register'] ? 'welcome_guest_register' : 'welcome_guest'], $txt['guest_title'], $context['forum_name_html_safe'], $scripturl . '?action=login', 'return reqOverlayDiv(this.href, ' . JavaScriptEscape($txt['login']) . ');', $scripturl . '?action=signup'), '</li>

Emre A.

Bunun için Türkçe dil dosyasını yükledin mi? My Community yazan kısmı ayarlar bölümünden değiştirebilirsin

a11

index.turkish.php'de bul;

$txt['welcome_guest_register'] = 'Hoşgeldiniz, <strong>%2$s</strong>. Lütfen <a href="%3$s" onclick="%4$s">giriş yapın</a> veya <a href="%5$s">kayıt olun</a>.';

kendinize göre değiştirin.

Antes

Dil dosyalarını doğrudan değiştirmeyin, My Community olarak geçen kısım sitenizin adıdır. Kurulum esnasında yazmamışsınız.

veli1970

Merhaba sanırım ben yanlış anlatım üste verdiğim kodu editlemek ten bahsettim orda yalnız giriş yap kayıt ol kodlari kalacak şekilde kodu editlemek istiyorum sadece.

tarantula901

Sunucu ayarlari kisminda olmasi lazim community degistirebilirsiniz

Advertisement: