News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Ad Management problems

Started by bgreda, November 07, 2008, 06:02:33 AM

Previous topic - Next topic

dipsy

koristim 1 1 7 i odavno mi je ubacen ad managment ali tek danas primetih da kad podesim da izbacuje baner u message index, baner ga nema nego stoji neka mala vertikalna crtica? da li je neko imao slican problem?  :(

Ravac

Da li si ga rucno ubacivao?
Da li znas kako se postavlja baner, bez uvrede ali cisto radi reda, ostavi kod kakav si stavio, moguce da si negde pogresio pogledaj.

dipsy

QuoteDa li si ga rucno ubacivao?

ne nego preko ad managment
rade sve ostale opcije sto se tice njega ali na message index nikako da ga izbaci?
QuoteDa li znas kako se postavlja baner, bez uvrede ali cisto radi reda, ostavi kod kakav si stavio, moguce da si negde pogresio pogledaj.
znam kako ide kod ali ako bi rucno trebao bi da trazim gde treba da se ubaci. zasto ne radi ad managment?

Ravac

pa stavi preko index.template.php tako je najlakse?

dipsy

deinstalirao sam ga i obrisao, ponovo instalirao i isti problem? da li neko zna kako ad potpuno da izbacim sa foruma jer ocigledno ostane neki deo negde? ???

Ravac


mobilmega

Quote from: dipsy on December 30, 2008, 05:36:35 AM
koristim 1 1 7 i odavno mi je ubacen ad managment ali tek danas primetih da kad podesim da izbacuje baner u message index, baner ga nema nego stoji neka mala vertikalna crtica? da li je neko imao slican problem?  :(

kako si ga uopšte i instalirao na tu verziju?! ja ne mogu nikako...

Ravac


[u]nkn0wn

Ravac jel moraš tako dugačke odgovore da pišeš? Ako već hoćeš da pomogneš, potrudi se malo...

Ravac

i to sto napisem, trebalo bi da je dovoljno, ako nije, oni ce reci, jel lepo covek rekao da ne moze da ga instalira, ja onda kazem neka rucno ubaci sta tu nije uredu

mobilmega

kada ga instaliram,piše da je sve uspešno odrađeno sem u na ovim stranicama:

./Themes/default/index.template.php

./Themes/default/Display.template.php

koje tačno fajlove da ubacim tu,jer ne mogu nigde da nađem ono uputstvo šta posle čega ubaciti i sl

Dzonny

Ne trebash da 'ubacish', vec postojece fajlove da editujesh.
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=255
obelezish tvoju verziju SMF-a na padajucoj listi i kliknesh na 'submit', dobicesh listu sa kodom koji treba da dodash/editujesh za svaki fajl...
http://docs.simplemachines.org/index.php?topic=402

Ravac

Posto autor moda nije napisao za 1.1.7 kako se manualno edituje, izgleda da ces morati da skines instalaciju za 1.1.7
i da otvoris install.xml i da "editujes" sta treba

Dzonny

da mada nema weze moze da vidi i za 1.1.6. ili najblizu verziju...verovatno je isti postupak.


srbija-tip.com

Jel zna neko zasto smao ja vidim bannere a i ne ostlai clanovi?

Ravac

Mislim da imaju da se postave permisije za svaku grupu, pregledaj

srbija-tip.com


pikeman

Nakon apdejta moda pojavio mi dvostruki link ka autoru moda u dnu foruma, zna li neko gde se nalazi taj deo koda da izbrišem višak? :)


Dzonny

Quote from: pikeman on June 04, 2017, 08:39:39 AM
Nakon apdejta moda pojavio mi dvostruki link ka autoru moda u dnu foruma, zna li neko gde se nalazi taj deo koda da izbrišem višak? :)

./Sources/QueryString.php ;)

pikeman


Advertisement: