News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Problem sa nestajanjem tema i postova

Started by stefika, August 01, 2017, 10:04:19 AM

Previous topic - Next topic

stefika

Pozdrav,
Imamo problem sa forumom... Od jednom su ljudi krenuli da prijavljuju da im nestaju teme iz Secret room-a, jednom memberu su obrisani svi postovi/sati na forumu..
Teme koje su prijavljene da su nestale, niko nije obrisao (gledali smo logs fajlove), niti su u arhivi.. Jednostavno kao da su nestale, odnosno kao da je neko stavio hidden na teme..
Neke teme sam uspeo da vratim tako sto sam otisao na profil membera koji je postavio temu i vratio je tako sto sam lupio neki komentar, i tema bi se onda pojavila nazad u Secret room-u .. Da li imate neku predstavu sta bi moglo da pravi probleme? :) Nismo imali probleme sa ovim, skoro je krenulo da se desava ovo
Hvala

Modovi koji su instalirani na forumu:
Tidy Child Boards   
Tapatalk SMF 2.0 Plugin
Embed Facebook BBCode   
Custom Form Mod   
Yet Another YouTube BBCode Tag   
Default Avatar   
nCode Image Resizer   
reCAPTCHA for SMF   
Box BBCode   
MCLegendII.2   
Custom Action Mod   
Embed Instagram BBCode   
Global Headers Footers   
Users Online Today   
Quick Spoiler   
Slash through Banned Usernames   
SMF Post Prefix   (Najnoviji mod koji je ubacen skoro - trenutno je iskljucen)
@mention members   (Noviji mod koji je ubacen)

Inace forum je SMF 2.0.13

Dzonny

Nije mi se nikad desilo da imam ovakav problem, niti sam video da neko opisuje nešto slično.
Ništa nemaš ni u error logovima? Teme nestaju po random politici?

stefika

Imam samo za subsphp errore u vezi mentionsa.. Pa kontam da taj mod moze da predstavlja problem, ali ne vidim da se iko zalio u vezi toga sa tim modom ..

Advertisement: