News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Razne preporuke

Started by Djagi, August 19, 2017, 12:27:02 PM

Previous topic - Next topic

Djagi

Ukratko o forumu Razne preporuke.

http://www.raznepreporuke.com/index.php [nofollow]

Forum je osmišljen kako bi okupio što veći broj ljudi da dobije savet ili preporuku, a isto tako i da nekome savet ili preporuku.
Kakve savete i preporuke?
Savete i preporuke iz naše svakodnevnice.
Primera radi, čovek je ponekad neodlučan, pa ne zna šta da kupi. Bio to mobilni telefon,računar,auto,bicikli,nešto od bele tehnike ili ribolovačke opreme.
Takođe čovek je nekad neodlučan gde da koristi neku uslugu. Da li zanatsku,građevinsku ili medicinsku.
Većina nas sigurno bi volela da ode u neki provod,kafić,restoran da nešto pojede, a ne zna gde je dobra klopa. Gde na more? Gde na zimovanje?
Neko ne može da se odluči koji film ili seriju da pogleda a neko je u nedoumici koju knjigu bi mogao sledeću pročitati.

Na sva ova pitanja i na sve ove nedoumice, tu je ovaj forum. Slobodno postavite temu šta vas interesuje. Da li želite nešto da kupite, neka usluga ili nešto od prethodno navedenog. Vi potražite preporuku, a ostali članovi će davati svoje preporuke i savete na vaša pitanja.


Treba jos da odradim:

1. Vidljivost na google (Treba da se raspitam na koji nacin),Optimizacija foruma
2. Logo
3. Favicon
4. Neki vid reklame kako da se sazna za ovaj forum

5. Posavetujte me sve vezano za forum.

Trenutno sam onemogucio Mod održavanja. Forum je vidljiv za sve. Dobro bi mi došli razni saveti za sve u vezi foruma. Od iygleda,modifikacija....

:)

Advertisement: