Problemi sa forumom i podrubrika

Started by Gorki, December 01, 2017, 02:38:41 AM

Previous topic - Next topic

Gorki

Pozdrav svima! :)

Ovako imam jedno pitanje i jedan problem.
Nadam se da mi možete pomoći.


1)

Jedno pitanje vezano za podrubrike.
Kako da namjestim da rubrike koje trenutno izgledaju ovako
i.imgur.com/hjy7QcI.png

da izgledaju ovako
i.imgur.com/6FYy0j3.png


2)

Imam jedan problem na forumu koji ne znam kako popraviti no.
Čini mi se kao da se sporo updatea ako to tako mogu nazvat.
Znači evo par primjera:
Kada netko posta neki post izbaci ikonicu "new" i kada korisnik uđe u temu trebalo bi se to odmah maknuiti ta ikonica.
No međutim korisnik i dalje vidi tu ikonicu i onda se ona makne tek nakon par minuta.
Naravno razni problemi su sa tim da tako nazovem updateom foruma.
Recimo kada odem na forum i u "Admin" i stavim kvačicu na neku mogućnost npr "Održavanje" i stisnem uredu ta kvačica se makne
ne može se postaviti i onda tek nakon minute se sama od sebe postavi kao da se sporije učitava sve što radim to jest treba vremena.
Također sam primjetio kada otvorim novu rubriku i postavim neku temu moram čekati par min da ona bude vidljiva svima.
Sada je li moguće postaviti da se forum "updatea" svakih 2 / 3 sekunde da nema tih problema.

Do foruma nije jer sam baš pričao sa njima i vidjeli su da CPU i RAM nisu niti 10% iskorišteni.
Tema ja mislim također nije korisitm "Facade" i sinoć sam stavio temu "Zone99" i opet isti problem.
Koristim SMF verziju "2.0.15" i stavio sam verziju "2.0.11" i opet isto.
Kako da riješim taj problem i napravm podrubrike?

3)

Također imam problem oko https

Kada korisnik uđe u naš forum bez korištenja www to je jest hxxp:bad-lands.com/index.php [nonactive]
onda sve super radi ali ako uđe pomoću (ww w) ->>> hxxp:www.bad-lands.com/ [nonactive] <----
forum izgleda užasno kao da tema ne postoji.
Kako da i to popravim?

Sve te probleme sam čekao zadnji čas da riješim no međutim kada je došao taj zadnji čas nisam uspio napraviti ništa...
I pokušao sam na sve načine ali ne mogu popraviti.

Gorki



Advertisement: