News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Youtube Modu

Started by bangbang, January 06, 2018, 02:38:25 PM

Previous topic - Next topic

bangbang

Youtube modu var bir tane ama onda bbcode buton kullanmak zorunlu ben direk bu yazı yazdığım yere youtube linki atınca aşağıda ki resimde gibi olmasını istiyorum. aynı zamanda çalışıyor video resimde gördüğünüz şekil.

CoDTurkiye

Simple Audio Video Embedder modunu kullanarak Youtube ve daha bir çok video sitesinin direkt linkini bbcode kullanmadan eklediğinizde istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

Quote from: bangbang on January 06, 2018, 02:38:25 PM
Youtube modu var bir tane ama onda bbcode buton kullanmak zorunlu ben direk bu yazı yazdığım yere youtube linki atınca aşağıda ki resimde gibi olmasını istiyorum. aynı zamanda çalışıyor video resimde gördüğünüz şekil.

bangbang

Türkçe Forum

youtube dışındaki siteler için de önerebileceğiniz bir eklenti var mı?
örneğin vimeo ve izlesene için.

CoDTurkiye

Vimeo ve İzlesene de dahil 100'den fazla video sitesi ile lokal videoları da destekliyor ve sürekli güncelleniyor. Desteklediği video sitelerinin listesini bağlantıdaki mod sayfasında bulabilirsiniz. Tavsiye edebileceğim tek video ekleme modu.

Simple Audio Video Embedde Mod'u içerisinde yer almıyor ama yapılacak bir kaç işlem ile videoların smf forum sayfaları içerisinde responsive olarak görünmesini sağlama imkanı da mevcut.

Simple Audio Video Embedder Mod Sayfası

Simple Audio Video Embedder Destek Sayfası

Quote from: ilgili FORUM on January 16, 2018, 10:08:30 AM
youtube dışındaki siteler için de önerebileceğiniz bir eklenti var mı?
örneğin vimeo ve izlesene için.

sifirnoktauc

Ben denedim ama pek işe yaramadı eklenti.

swerty111

Quote from: sifirnoktauc on February 21, 2018, 03:18:19 PM
Ben denedim ama pek işe yaramadı eklenti.

internetten eklentinin kurulum ayarlarına bakıp öyle deneyin isterseniz, daha rahat olur sizin için.

Advertisement: