News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Eski 1.1.21 den 2.03 beta günncelleme sorunu

Started by kadirbaba, January 09, 2018, 08:49:13 AM

Previous topic - Next topic

kadirbaba

SELAMLAR

Resimdeki zaman doğru bukadar bekledim tamamlanmadı sebebi ne olablir yönetici arkadaşlar

[nofollow]
&Kadirbaba&

kadirbaba

Kimse cevap vermedi madem Eski SMF Eski sürümüm 1.1.21 OLAN veritbanındaki üye ve konuları nasıl  yeni sürüm SMF 2.0.15 sorunsuz Entegre Ederim.şimdiden teşekkürler
&Kadirbaba&

Antes

Geliştirilme evresindeki bi yazılım bi çok farklı nedenden dolayı takılmış olabilir, veya siteden edindiğiniz Beta3 çok eski olduğundan o süreçte çözülmüş bi sorun olabilir... SMF 2.0.15'e güncellemeyi deneyin, hatta tavsiyem SMF 2.0.15'dir, çünkü SMF 2.1 Beta'da ne tam anlamı ile bi tema ne bir mod bulabilirsiniz. Fakat ayrı bi noktada deneme amaçlı yükseltmek isterseniz, paketi https://github.com/SimpleMachines/SMF2.1/archive/release-2.1.zip adresinden indirip yükseltmeyi deneyin (upgrade.php upgrade-helper.php ve sql dosyaları other klasörü içindedir).

Seyit replikacep.com

öncelikle  2.0.15  ardından 2.1 e gecirmeyi deneyin

önemli: Settings.php ve Settings_bak.php bunları  2.1 e geçiş sürecinde   degiştirin 2.1 in Settings.php sini kullanın   

kadirbaba

Eski 1.1.21 den yapmam gereken 2.03 betada upgrades yaparken hata verdi ama 2.02betayı sorunsuz yükliyebildim. 2.03 betaya yükseltirken forum kompile TRkarekter hatası veriyor yine forumu  yaptıklarımı silip Eski 1.1.21 getirdim yani 2.0.15 şe forumumun  üye ve konularından vazgeçmeden yeni sürüme geçebilmem için ayrıntılı yazabilirseni çok sevinirim.

Not:6-7 yıl oldu site işlerinden uzağım verdiğiniz ve vereceğiniz doğru yönlendirmeleriniz için yürekten teşekkürler.
&Kadirbaba&

Advertisement: