News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

girly.moe

Started by almond, February 28, 2018, 02:40:38 PM

Previous topic - Next topic

almond

(forum je na engleskom jeziku)


Girly forum (girly.moe) [nofollow] je sigurno mesto za razgovor o modi, lepoti, anime, video igrama, muzici, kawaii stvarima (kawaii - jpn. slatko (cute)), itd. ! Naš cilj je uništiti razne stereotipe. Po našem mišljenju, svima bi trebalo dozvoliti da vole šta god hoće. Na našim forumima svi ljudi su dobrodošli, bez obzira na njihovu seksualnost, rodni identitet, rasnu pripadnost, religiju itd. Osoba koja pokaže bilo kakvo nepoštovanje ili uznemiravanje, ta osoba će biti udaljenja sa foruma! Forum ima razne engleske poddforume kao što su moda, lepota, anime, video igre, muzika, kawaii i još mnogo toga. Forum takođe ima španski deo.

Originalna ideja rođena je 17. januara 2018. godine, a forum zvanično je pušten 20. januara 2018. godine na besplatnom hostingu sa poddomenom. Nekoliko dana kasnije, forum je bio zatvoren jer se sve činilo besmisleno. Ali nismo odustali od ideje. 16. februara 2018. godine, gotovo mesec dana nakon zatvaranja, forum je ponovo otvoren i preseljen na drugi besplatni hosting, ovaj put koristeći besplatno .ML domensko ime. 21. februara 2018. godine domen je promenjen iz .ml u .moe. I konačno, 22. februara 2018. godine forum je preseljen na namenski (dedicated) server koji delimo sa još jednom osobom.

Iskreno, nada i dalje nije izgubljena, čak i ako ceo forum izgleda mrtav. Puno bi značilo ako bi neko pogledao forum i napravio nalog (račun).

https://girly.moe/ [nofollow]

stoska

Srecno, ali za aktivnost clanova treba dosta dobra tematika

almond

yeah, i know..

za sada moji twitter followersi uđu tu i tamo.
planiram kadtad otvoriti neke game servere pa ću ih vezati za isti sajt ono tipe ban appeals and that stuff. tako da će to pojačati aktivnost. znam da tematika nije ono ideal, ali teme koje forum ima, su ono, moji interesi

Dzonny

Tematika je još i okej, to prolazi sada po svetu..
Logo je po meni loš, to bih promenio, dizajn generalno na forumu okej uzimajući u obzir ciljnu populaciju, ali veliki minus što nije responsive - ovo je 2018 godina, realno više ljudi će forumu pristupiti sa telefona nego sa računara. Na tome treba poraditi.

jovancvetk

Link sa https -om ne radi.
A logo i ne vidim, i sad viidm da je resposnive

Advertisement: