Може ли коменетар за сайта topdrivers.org

Started by topdrivers, December 20, 2018, 08:16:51 AM

Previous topic - Next topic

topdrivers

Здравейте,
бихте ли погледнали h t t p s://topdrivers.org и дали мнение, кое не ви харесва и какво бихте променили. Ако нещо ви харесва, не е важно, важно е кое не ви харесва. Сигурен съм, че ще намерите доста проблемни неща. Оценката ви ще е много важна за нас! Предварително благодаря!

GigaWatt

Прво, го load-а и на http и на https, треба да подесиш redirects во .htaccess.

Второ, би ја сменил висината на првиот лев блок да биде малку поголема, инаку го јавува со scroll bar... барем на мојот монитор (1280 x 1024).

Трето, би ја намалил големината на рекламниот простор во футерот... некако превисока е големината на рекламата.

Четврто, ширината на рекламата во блокот за секциите на форумот (Форумни раздели) е преголема и на монитори со помали резолуции излегува надвор од блокот (како на пример мојот).



Другото... мислам дека е се супер :). Можеби би додал уште нешто на левата страна од порталот, дополнителни леви блокови или би преместил некои од левите блокови на десно, ама освен тоа, мене барем, одлично ми изгледа :).
"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"A 500 error loosely translates to the webserver saying, "WTF?"..."

topdrivers

Gigawat, благодаря за мненията. Рекламите не мога да променя, те излизат така както са, но за другите неща, обещавам да ги пипна за да видя как ще изглежда с твоето предложение. Съжалявам за лошото заглавие на темата, нещо се изложих.

GigaWatt

За насловот на темата, нема проблем, ако сакаш, може да го сменам ;), само пиши како сакаш да го сменам, што да пишам (не знам дали имаш пермисии сам да го смениш ???). Најверојатно некој glitch со browser-от, ми се има случено и на мојот форум ;).

А за рекламата, може да ја ставиш надвор од блок, како што имаш направено со другата реклама (мислам дека беше над или под онаа од screen shot-от). Така нема да изгледа како да излегува од блокот ;).
"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"A 500 error loosely translates to the webserver saying, "WTF?"..."

topdrivers

Нека ако може заглавието да е:  "Може ли коменетар за сайта hxxp:topdrivers.org [nonactive]"

Но коментарите са дадени, благодаря. Просто за прегледност, да не стои така половин заглавие.

GigaWatt

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"A 500 error loosely translates to the webserver saying, "WTF?"..."

@Bogo

Здравей,

@topdrivers, ако от скоро се занимаваш ще ти кажа Браво, че си успял да инсталираш правилно приложенията. ;)

Hatshepsut

Сега погледнах набързо, форумът ти е пълен със спам-ботове. Добре е да зададеш някои по-сложни въпроси при регистрацията на новите потребители, евентуално можеш да включиш и одобрението на новите регистрации от администратор.

Горе вляво виждам някакво неработещо поле, може би е от Simple Portal. Прегледай настройките за панелите на портала и евентуално го премахни. Освен че не работи, то ти ограничава и ширината на форума.

Click =>

GigaWatt

Quote from: Hatshepsut on April 26, 2019, 12:21:20 AM
Сега погледнах набързо, форумът ти е пълен със спам-ботове. Добре е да зададеш някои по-сложни въпроси при регистрацията на новите потребители, евентуално можеш да включиш и одобрението на новите регистрации от администратор.

http://www.simplemachines.org/community/index.php?msg=3776163

;)
"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"A 500 error loosely translates to the webserver saying, "WTF?"..."

Hatshepsut

Ще си позволя още един коментар за форума - според мен добре би било движещия се текст в горната част на форума да се замени с обикновеното му представяне като редуващи се новини.
За мен движещия се текст изглежда несериозно, освен това е и дразнещо, в моя форум още преди години изключих таговете MOVE  ;)

@Bogo

Здравей,

reCAPTCHA ботовете е прескачат на куц крак, ако имаш проблеми още с ботовете ми пиши.

Поздрави!

LedenaEpoha

Добре изглежда. Но трудно се ориентирам да намеря разделите на форума.

Advertisement: