B tagına tıklıyorsunuz hiç bir işlev olmuyor

Started by ferhanfiliz77, June 07, 2018, 06:14:26 PM

Previous topic - Next topic

ferhanfiliz77

SMF 2.0.15

Mesaj yazarken B tagına tıklıyorsunuz hiç bir işlev olmuyor,ya da resim ekle butonuna basınca resim ekleme kodunu eklemiyor..Sorun nedir yardımcı olabilecek varmı acaba?

ferhanfiliz77

Arkadaşlar yanıtlayabilecek birileri yokmu,konu güncel..

swerty111

Kullandığınız eklentiler ve SMF sürümü nedir? Ek olarak Themes/default/scripts/editor.js buradaki dosyada herhangi bir değişiklik yaptınız mı?

ferhanfiliz77

Herhangi bir kod eklemedim.Themes/default/scripts/editor.js gibi dosyalarda değişiklik de yapmadım.

Antes

Eklentiler/temalar vs ile alakası yok mevcut editör çalışmıyor. Aynı sorunu burada da deneyebilirsiniz.

ferhanfiliz77

Yani..yapmam gereken nedir mevcut durumun düzeltilmesi için?

Antes

Quote from: ferhanfiliz77 on June 12, 2018, 06:17:43 PM
Yani..yapmam gereken nedir mevcut durumun düzeltilmesi için?

Kodlama biliyorsanız a) mevcut editörü düzeltin b) yeni bir editör entegre edin, bilmiyorsanız a) hiç bir şey yapmayın b) piyasada satılan editörlerden satın alın (SMFye entegre) c) başka bi yazılıma geçin.

ferhanfiliz77

Yeni editor entegre edin derken,admin panelden indirip kurabileceğim bir şey ise yapabilirim.Zira kodlama bilmiyorum.Yeni bir editor linki verebilirmisiniz işimize hxxp:yarayacak.ve [nonactive] bunu eğer admin panelden yükleyecek isek eskisini kaldıracakmıyız?

ferhanfiliz77

Arkadaşlar sorunum devam ediyor.Çözüm bulabilmiş değilim.Yardım edebilecek kimse yokmudur.

tarantula901

Js çakışmasımıdır tam anlayamadım ancak sayfayı yenilediğinizde tam yüklenmeden esc tuşuna basıp ilgili editor butonları çalışıyor bu şekilde olduğu için bir tane js yüklenmediğinden çakışma  olmuyor.

drcihann

Nasıl bir şey olmuyor bu forumdan mı bahsediyorsunuz acaba?

Seyit replikacep.com

Quote from: drcihann on December 10, 2018, 08:06:28 AM
Nasıl bir şey olmuyor bu forumdan mı bahsediyorsunuz acaba?

Guncellemeden önceki sorun bu su anda bir sorun yok sanırim

Advertisement: